Męskie Granie powraca! Sprawdź, kiedy będzie w twoim mieście

Katarzyna Leszczyńska 10.05.2018
Męskie Granie 2017: Monika Brodka, Organek, Piotr Rogucki
Fotografia: EAST NEWS

Męskie Granie od 9 lat jest jednym z najbardziej uwielbianych przez Polaków wydarzeń muzycznych. Gdzie i kiedy odbędzie się w tym roku?

Męskie Granie od 9 lat jest jednym z ulubionych wydarzeń muzycznych Polaków. W ubiegłym roku twarzami trasy koncertowej było troje uwielbianych przez wszystkich muzyków: Monika Brodka, Organek oraz Piotr Rogucki. Choć nie ma jeszcze szczegółów tegorocznej trasy, wiemy już, w jakich miastach i kiedy wystąpi ekipa Męskiego Grania 2018.

Zobacz także: Brodka nagrała cover hitu Nirvany. W sieci zawrzało

Pierwszy koncert tegorocznego Męskiego Grania odbędzie się 14 lipca w Poznaniu. Następnie artyści odwiedzą Katowice 21 lipca, Wrocław 28 lipca, Kraków 4 sierpnia, Gdynię 11 sierpnia, Warszawę 18 sierpnia oraz Żywiec, gdzie jak co roku odbędzie się koncert finałowy. Ostatnie występy zaplanowane są na 25 sierpnia. Podobnie jak co roku jest to 7 miast, w których na mieszkańców czekają wyjątkowe koncerty.

Męskie Granie to wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie Polski, który nieustannie zaskakuje przełamywaniem konwencji i łączeniem stylów. Już od 9 lat na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne muzyczne gatunki. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci – możemy przeczytać na stronie Męskiego Grania.

Sponsorem trasy jest oczywiście marka Żywiec. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których odbędą się występy:

  • Poznań: Park Cytadela
  • Katowice: Strefa Kultury
  • Wrocław: Pergola
  • Kraków: Centrum Sportu Parkowa
  • Gdynia: Park Kolibki
  • Warszawa: Forty Bema
  • Żywiec: Amfiteatr pod Grojcem

Zobacz także: Nowy singiel Florence and The Machine! Wkrótce cała płyta

Dziś (10 maja) o godzinie 12 rusza sprzedaż biletów. Możecie je dostać na stronie Ebilet.pl w cenie 119 złotych. Koncert finałowy jest tańszych i kosztuje 99 złotych. Dalsze szczegóły trasy poznamy wkrótce. Informacje możecie śledzić na stronie Meskiegranie.pl.

Zobaczcie w poniższej galerii gwiazdy w wyjątkowym projekcie. Pokazały się w bieliźnie i bez makijażu:

Zagłosuj

Wybieracie się na Męskie Granie?

Liczba głosów:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów