Masego po raz pierwszy w Polsce!

Redakcja 10.09.2018
Masnego
Fotografia: Materiały prasowe

Masego, a tak naprawdę Micah Davis, to urodzony na Jamajce wokalista i wykształcony muzyk. 29 września wystąpi w warszawskim klubie Proxima w ramach Lady Lady Tour.

Jego pseudonim "Masego" w języku Tswana używanym w Afryce znaczy "błogosławieństwo". Artysta przybrał go, gdy dowiedział się o swoich korzeniach sięgających RPA.

Zaczynał grając w lokalnym, kościelnym zespole. Jego oficjalnym fanem został chociażby Kaytranada, a sceniczny wizerunek artysty jest porównywany do Pharrella Williamsa. Muzyka, jaką nagrywa, jest połączeniem głębokich, soul'owo-jazz'owych kompozycji i trapowego klimatu.

Na swoim koncie ma m.in. albumy "TrapHouseJazz" czy "The Pink Polo", a jednymi z najbardziej znanych kawałków Masego są nagrane z FKJ "Tadow" czy opublikowane na youtube'owym kanale COLORS "Navajo", które ma już na swoim koncie 47 milionów odtworzeń.

Masego niedawno wydał nowy singiel pt. "Lady Lady", a do Polski przyjedzie wystąpić w ramach trasy koncertowej Lady Lady Tour już pod koniec września w warszawskiej Proximie.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów