Dawid Podsiadło i jego hit w zupełnie nowej wersji! Poznajcie "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"

Mama Lama w teledysku do "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy"
Fotografia: YouTube/mama lama

W takiej wersji jeszcze nie słyszeliście tego utworu! Dawid Podsiadło i jego "Małomiasteczkowy" w wersji dla ciężarnych. My jesteśmy w szoku!

"Małomiasteczkowy" był hitem minionego lata! Utwór Dawida Podsiadły leciał niemal we wszystkich stacjach radiowych, a jego melodia doskonale komponowała się z wakacyjnym wypoczynkiem. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiło się również wiele przeróbek tej piosenki. "Małomiasteczkowego" mogliśmy usłyszeć już w wykonaniu innych gwiazd, jak i w wersji od tyłu. Teraz przyszedł czas na "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy". Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: Dawid Podsiadło chciał nam powiedzieć coś więcej? YouTuber odkrył ukryty przekaz w "Nie ma fal"

Ciężarne nagrały cover "Małomiasteczkowego"

"Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" został nagrany przez dwie mamy Olę i Anię. Ich profil "Mama Lama" jest bardzo popularny wśród mam oraz kobiet, które dopiero spodziewają się dziecka.

Prywatnie Ola i Ania są przyjaciółkami i widać, że razem potrafią góry przenosić. Ich cover "Małomiasteczkowego" podbił serca internautów. 

Dawid, czy ty to widzisz?! Laski rozwaliły system!

Hymn ciężarnych w 2019.

Petarda!

To co robicie jest CU-DO-WNE!

O niezwykłości nowej wersji "Małomiasteczkowego" świadczy również ilość odsłon na YouTubie. Do tej pory filmik na profilu "Mama Lama" obejrzało już 234 107 osób! Nam też cover przyjaciółek bardzo przypadł do gustu. Internauci oczekują, że Dawid Podsiadło skomentuje filmik nagrany przez dwie przyszłe mamy. My jesteśmy bardzo ciekawi jego opinii. 

Zobacz także: Koreański boysband śpiewa hit Dawida Podsiadły. Będziecie w szoku!

Dawid Podsiadło to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Specjalnie dla jego fanów, przygotowaliśmy QUIZ wiedzy o piosenkarzu. Wydaje się wam, że dobrze go znacie? Koniecznie rozwiążcie nasz test! 

Dawid Podsiadło
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Dawida Podsiadło? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Dawid Podsiadło

1. Gdzie urodził się i wychował Dawid Podsiadło?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów