Tom Odell, Katarzyna Nosowska i inni na jednej scenie. Nowy festiwal startuje w Polsce

Redakcja 16.05.2018
Tom Odell, Katarzyna Nosowska i inni na jednej scenie. Nowy festiwal startuje w Polsce
Fotografia: Pawel Skraba, Artur Hojny / East News

To będzie gorące zakończenie lata.

Agencja Go Ahead przedstawia swój najświeższy projekt. Na koncertowej mapie Polski już wkrótce pojawi się zupełnie nowy festiwal. Będzie gorąco, bo headlinerem pierwszej edycji będzie nie kto inny jak Tom Odell.  

Zobacz także: Eurowizja: Największe skandale i kontrowersje wokół festiwalu 

Late Summer Festival 2018 odbędzie się 1 września nad Maltą w Poznaniu. To 1-dniowe wydarzenie ma być muzycznym zakończeniem wakacji w kraju.

Pomysł nie jest odległy od tego, co zaczęliśmy robić pięć lat temu z festiwalem Spring Break. Stwierdziliśmy, że brakuje nam miejskich festiwali muzycznych w wakacje. Spring Break fajnie już urósł, więc to dobry moment, by zacząć tworzyć coś nowego. Liczymy na efekt klamry – Spring Break otwiera sezon festiwalowy w Polsce, a Late Summer Festival sezon będzie zamykał - powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Tomasz Waśko z Go Ahead.

Late Summer Festival 2018 w Poznaniu - kto zagra? 

Choć lato tak naprawdę jeszcze się nie zaczęło, można już z entuzjazmem wyczekiwać jego końca, bo organizatorzy imprezy zapewnili doborowe muzyczne towarzystwo. Koncerty będą odbywać się na dwóch scenach położonych na mecie toru nad Jeziorem Maltańskim, gdzie już nie raz odbywały się takie imprezy jak Malta Festiwal czy Miejskie Granie. Wystąpi 8 znanych i lubianych artystów: Tom Odell, Nosowska, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Muchy, Mery Spolsky, Kamil Pivot oraz Pepe. Bilety trafią do sprzedaży 18 maja.

Zobacz także: Niezawodna Kasia Nosowska. Pomogła fanom ratować świat i podbiła internet 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów