Krzysztof Zalewski 14 lat temu wygrał "Idola": "Nie umiałem śpiewać"

Paulina Szestowicka 17.05.2017
Krzysztof Zalewski
Fotografia: www.zetchilli.pl

Długo walczył o sukces. Teraz może powiedzieć, że ciężka praca się… opłaca. 

Krzysztof Zalewski w 2003 roku wygrał drugą edycję programu "Idol". Jednak jego pięć minut zaczęło się dopiero teraz. Jak mówi, nie chciał korzystać z chwilowej sławy, jaką daje udział w telewizyjnym show - wolał ciężko pracować na prawdziwy sukces.

Płyta "Pistolet" nie osiągnęła sukcesu, jaki mi się marzył. Nie dobiła się do popularności programu, teleturnieju, z którego się wywodziłem. Zacząłem słuchać różnej muzyki i zrozumiałem, że mimo, że ludzie dali mi jakiś kredyt zaufania, nie byłem na to przygotowany, nie posiadałem odpowiednich umiejętności, nie umiałem śpiewać - powiedział artysta. - Miałem od Bozi kawał głosu, ale co innego jest mieć kawał głosu, a co innego umieć nim operować. Nie chciałem odcinać kuponów od popularności, którą wyniosłem z teleturnieju i dochrapać się jakiś pieniędzy. Nie wiem, czy to była dobra decyzja, czy zła, ale nie potrafiłbym inaczej. 

Krzysztof Zalewski nagrał płytę, która została świetnie przyjęta przez słuchaczy i krytyków. Bilety na jego koncerty wyprzedają się w ekspresowym tempie. W Radiu ZET Chilli opowiedział, jakie to jest uczucie, kiedy 1800 osób w klubie Stodoła, śpiewa teksty jego piosenek.

Krzysztof Zalewski w Radiu ZET Chilli [WIDEO]

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów