Beyonce opublikowała teledysk do piosenki z "Króla Lwa". Wystąpiła w nim jej córka!

Paulina Ermel 18.07.2019
Beyonce
Fotografia: Rex Features/East News

Polska premiera "Króla Lwa" już 19 lipca! Oczekiwanie postanowiła umilić nam Beyonce, która wypuściła teledysk do piosenki "Spirit" z tego filmu.

Beyonce opublikowała właśnie teledysk promujący "Króla Lwa". Aktorska wersja bajki z 1994 roku szturmem podbiła serca widzów w Stanach Zjednoczonych. Jak wypada remake jednej z naszych ulubionych produkcji Disneya? Przekonamy się już 19 lipca.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia teledysku do piosenki "Spirit" z "Króla Lwa". Utwór Beyonce zaskoczy was w wielu momentach. Sami zobaczcie!

"Król Lew": Beyonce wydała teledysk do piosenki z filmu

Beyonce użyczyła głosu jednej z bohaterek "Króla Lwa" - Nali. Lwica nie tylko będzie mówiła głosem amerykańskiej diwy, ale też zaśpiewa razem z - wcielającym się w postać Simby - Donaldem Gloverem piosenkę "Can You Feel The Love Tonight".

Zanim jednak przekonamy się, jak artystka poradziła sobie z kultowym przebojem Eltona Johna, możemy poznać przedsmak produkcji. Wokalistka opublikowała właśnie teledysk do piosenki "Spirit" promującej film. W klipie możemy zobaczyć nie tylko migawki z remake'u bajki Disneya, ale też Beyonce wraz z tancerzami w afrykańskiej scenerii.

"Spirit" zapowiada nie tylko film, ale też nowy krążek Amerykanki, który w całości inspirowany jest "Królem Lwem". Jak podaje portal Onet, Beyonce w oświadczeniu przyznała, że piosenki z albumu to mieszanka R&B, popu, hip-hopu i afrykańskich rytmów.

To one inspirowały miliony ludzi na całym świecie! Przypominamy 6 ikon światowego kina!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów