Koreański boysband śpiewa hit Dawida Podsiadły. Będziecie w szoku!

Julita Buczek 26.11.2018
dawid podsiadło
Fotografia: Instagram @dylanwishop

Męskie Granie to ogólnopolska trasa koncertowa, której pierwsza odsłona była w 2010 roku. Od tego czasu nieustannie prezentuje twórcze oblicze polskiej sceny muzycznej oraz zachęca słuchaczy do muzycznych eksperymentów.

To jedno z najpopularniejszych wydarzeń, które co sezon skupia wokół siebie najlepszych polskich artystów. W tym roku trasa obejmowała Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynię, Warszawę oraz Żywiec. Bilety na koncerty sprzedały się bardzo szybko, a utwór "Początek" (promujący trasę), został uznany za hit lata.

Koreański boysband coveruje "Początek"

Tego z pewnością nikt się nie spodziewał! Koreański zespół M.O.N.T na swoim koncercie w Polsce postanowił wykonać hymn 8. edycji projektu. Kiedy fani usłyszeli pierwsze nuty piosenki, nie kryli zaskoczenia. Muzycy postanowili zaśpiewać utwór w języku polskim. Wyszło im to naprawdę nieźle.

Zobacz także: Najlepsze polskie teledyski 2018 roku

Koreański zespół M.O.N.T

Jest to pięcioosobowy zespół, który zadebiutował pod koniec 2017 roku. Zespół po wydaniu swojego pierwszego singla "Sorry" zdobył rzeszę fanów na całym świecie. Niedawno mieli oni okazję wystąpić w programie surwiwalowym, który sprawił, że stali się jeszcze bardziej lubiani przez publiczność.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Z pewnością je słyszałeś!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów