Kora przed śmiercią napisała piosenkę dla wnuczka! Jesteśmy poruszeni

Olga "Kora" Jackowska w białej koszuli i czarnych rękawiczkach ze swoją suczką
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kora pozostawiła swojemu wnuczkowi wyjątkową pamiątkę! Artystka kilka lat przed śmiercią nagrała dla niego piękny utwór. Posłuchajcie sami!

Śmierć Kory była dla nas wszystkich wielkim ciosem. Artystka zmarła w lipcu 2018 roku i pozostawiła wśród swoich fanów wielką pustkę, jednak również ogromny dorobek artystyczny. Są to oczywiście niesamowite piosenki zespołu Maanam. Jak się okazuje, jeden z utworów Kora napisała z myślą o swoim wnuczku! Artystka w wielu wywiadach nie ukrywała tego, jak ważny jest dla niej mały Leo. Świadczy o tym również ten wyjątkowy utwór!

Zobacz także: Wiemy, o czym Kora mówiła w ostatnim wywiadzie przed śmiercią!

Kora napisała piosenkę dla wnuczka

Kora zmarła w lipcu 2018 roku. Wokalistka pozostawiła męża, Kamila Sipowicza, oraz dwóch synów i wnuczka.

Mały Leo był oczkiem w głowie babci, co było widać, gdy tylko artystka wypowiadała się na jego temat.

Leo. Piękny. Nie mogłam się doczekać, kiedy wyjdzie z mamą ze szpitala. Razem tam z Kamilem poszliśmy, żeby go zobaczyć, ale ludzie zachowywali się tak, jakby do szpitala nietoperza wpuszczono. Nie było warunków na wzruszenia - mówiła Kora w jednym z wywiadów, niedługo po narodzinach Leo. 

Jak podaje magazyn "Party", wokalistka na kilka lat przed śmiercią napisała dla wnuczka piękną piosenkę. Jest to utwór "Ping Pong". Nas bardzo poruszyły jego słowa!

Śpię, jest noc, a jakieś dziecko

Czarną piłką we mnie rzuca

Czarna piłka ping pong

Skąd to dziecko, nie wiem skąd

Ping pong, ping, pong

Skąd to dziecko, nie wiem skąd - brzmi fragment utworu.

Wokalistka wykonała ten utwór nawet na żywo, w jednym z odcinków programu "Must Be The Music", w którym była jurorką. Posłuchajcie sami!

Zobacz także: Kamil Sipowicz o chorobie i śmierci Kory: "Stany euforii okupuję potwornymi dołami. Na granicy samobójstwa"

W 2018 roku odeszło od nas wiele znanych osób. Zobaczcie sami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów