Morcheeba przyjedzie do Polski!

Redakcja 15.02.2019
Morcheeba przyjedzie do Polski!
Fotografia: Materiały prasowe

Twórcy hitów takich, jak "The Sea", "Otherwise", czy "Rome Wasn’t Built In A Day" zgrają w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Morcheeba to legenda brytyjskiego trip hopu. Zespół powstał w połowie lat 90. i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Obecnie trzon Morcheeby stanowią Skye Edawrds i Ross Godfrey, którzy stworzyli zespół wraz z Paulem Godfreyem w 1995 roku. Morcheeba od ponad dwóch dekad utrzymuje się na piedestale najlepszych trip hopowych grup na świecie, niezmiennie zachwycając i zaskakując fanów. 

Brytyjczycy przyjadą do Polski promować swój najnowszy, dziewiąty album "Blaze Away", który został wydany po pięcioletniej przerwie. Płyta zadziwia świeżością i zręcznością, z jaką Skye i Ross poruszają się między muzycznymi gatunkami. Po ponad dwóch dekadach na scenie Morcheeba nie musi nic udowadniać, tworząc muzykę bez schematów i ograniczeń. "Blaze Away" emanuje artystyczną wolnością i niezwykłą swobodą. Na płycie pojawiają się także znakomici goście, Roots Manuva, Benjamin Biolay, czy Amanda Zamolo.

Zespół znany jest z fantastycznych występów na żywo, o czym już niedługo przekonać się będą mogli polscy fani. Morcheeba przyjedzie do Polski by zagrać aż trzy koncerty:

  • 27.2. wystąpi w Warszawie,
  • 28.2. w Gdańsku
  • 1.3. w Krakowie.

Poza utworami z najnowszej płyty na koncercie nie zabraknie największych hitów.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów