Ekipa Beyonce zachwycona Polską! Wymowny wpis na Instagramie

Paulina Ermel 02.07.2018
Beyonce i Jay-Z
Fotografia: East News

Koncert Beyonce i Jaya-Z w Warszawie już za nami. Nawet poważna usterka nie zepsuła wspaniałego występu gwiazd. Zachwycony był także sztab Beyonce i jej męża.

W sobotę 30 czerwca w Warszawie odbył się koncert Beyonce i Jaya-Z. Na Stadionie Narodowym zgromadziły się tysiące fanów amerykańskiej pary. I choć podczas występu w ramach trasy koncertowej OTR II doszło do poważnej usterki, koncert ten przejdzie do historii. Nie tylko w opinii fanów diwy i jej męża, ale też w opinii sztabu muzyków.

Zobacz także: Tusz do rzęs, którego używa Beyonce. Można go kupić w... Rossmannie

Koncert Beyonce i Jaya-Z

Podczas wykonywania jednej z piosenek Beyonce utknęła na scenie - podest powinien obniżyć się tak, aby mogła spokojnie z niego zejść. Wokalistka musiała przez to schodzić na dół po... drabinie! Nie przejęła się jednak, a po zejściu ze sceny otrzymała duże brawa. Artyści zrobili prawdziwe show i zostali ciepło przyjęci. Sama organizacja, mimo usterki, również była bardzo dobra. Zauważyła to m.in. stylistka Beyonce Zerina Akers, która postanowiła pochwalić Polskę na swoim instagramowym profilu.

Polska była jednym z najlepszych show bez dwóch zdań. Publiczność zrobiła widowisko. A organizacja i koordynacja zmiotła nas totalnie. Każdy artysta powinien tu wystąpić

z23620529Q,Post-Zeriny-Akres--styliski-Beyonce--po-koncercie-
Fotografia: instagram.com/zerinaakers

Trzeba przyznać, że to naprawdę duże wyróżnienie polskiej publiczności. Myślicie, że Beyonce i Jay niebawem do nas wrócą?

Zobacz także:  Beyonce po raz pierwszy pokazała bliźnięta. Zdradziła też ich imiona

Zagłosuj

Czy Beyonce i Jay Z powinni pokazać zdjęcie dzieci?

Liczba głosów:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów