Khalid wraca ze swoim drugim albumem!

Redakcja 05.04.2019
Khalid wraca ze swoim drugim albumem!
Fotografia: Shutterstock

Album „Free Spirit” promuje singiel "Talk", którego produkcją zajął się jeden z czołowych zespołów muzyki elektronicznej ostatnich lat, duet Disclosure.

„Ten album to kulminacja wszystkich doświadczeń, które zebrałem przez ostatnie dwa niesamowite lata. Starałem się w studio przelać całą swoją duszę na utwory, które mam nadzieję, dotrą do wielu osób” -  mówi Khalid.

Premierze albumu towarzyszy krótki film, stworzony przez Khalida i Emila Navę. Film wykorzystuje muzykę zawartą na płycie, by opowiedzieć historię o pięknie i bólu dorastania, czyli temacie przewijającym się zawsze w twórczości Khalida. Film dostępny będzie w serwisie Apple Music. Pod koniec roku Khalid opublikował EP “Suncity”, która stała się początkiem nowej ery w karierze artysty. Singiel “Better”, momentalnie wystrzelił na listach radiowych przebojów, a ostatnio opublikowany remix do “Saturday Nights” stał się niekwestionowanym hitem ostatnich tygodni.

Sukces Khalida eksplodował wraz z publikacją pierwszego singla zatytułowanego “Location”. Debiutancki album artysty "American Teen", zapewnił Khalidowi 5 nominacji do Grammy oraz liczne nominacje do American Music Award, Billboard Music Award, BET Award i VMA Award.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów