19.07.2018 11:19

Album "Witness" Katy Perry okazał się niewypałem. Gwiazda przyznaje, że przez to popadła w depresję

Katy Perry w czerwcu 2017 roku wydała płytę "Witness". Album nie spotkał się z przychylnymi opiniami, przez co wokalistka popadła w depresję. Teraz o tym opowiada.

Katy Perry

East News

Katy Perry to wokalistka światowej sławy. Jej największe hity są znane i uwielbiane przez słuchaczy. Przynajmniej tak było w przypadku jej dawnych płyt. Ubiegłoroczny album "Witness", którzy ujrzał światło dzienne 9 czerwca 2017 roku, nie spotkał się z tak ciepłym przyjęciem. Z tej płyty pochodzą m.in. takie utwory jak: "Bon Appetit" oraz "Chained To The Rhythm".

Zobacz także: Nie chcielibyśmy tego przeżyć! 10 filmów o seryjnych mordercach, opartych na faktach

Płyta "Witness" miała być kolejnym triumfem w karierze Katy Perry, okazała się jednak jednym wielkim niewypałem. Sprzedaż była bardzo niska. Na całym świecie sprzedało się zaledwie 900 tys. egzemplarzy. W Stanach Zjednoczonych sprzedała się aż 10 razy gorzej niż jej poprzedni album pt.: "Prism".

Katy Perry przeszła depresję

Okazuje się, że wyniki, jakie osiągnęła (lub też nie osiągnęła) jej najnowsza płyta, wpłynęły na nią bardzo depresyjnie. Wokalistka załamała się, o czym zdecydowała się opowiedzieć w wywiadzie do australijskiego wydania "Vogue".

"

Miałam napady depresji sytuacyjnej i złamane serce, ponieważ nieświadomie przywiązuję dużą wagę do reakcji społeczeństwa, a opinia publiczna nie zareagowała tak, jak się tego spodziewałam – zdradziła Katy Perry. "

Artystka do tego stopnia nie mogła się pozbierać po porażce, że musiała szukać pomocy u specjalistów. Zdecydowała się na Instytut Hoffmana w San Rafael w Kalifornii. Okazało się, że podczas terapii doszła do smutnego wniosku dla wszystkich artystów.

"

Największym kłamstwem, które powielamy jest to, że my – artyści – musimy cierpieć, by tworzyć – stwierdziła piosenkarka. "

Teraz widać, że wokalistka już ma się lepiej. Zachęca też potrzebujących do skorzystania z pomocy terapeutów. 

Zobacz także: Tak Katy Perry śpiewała podczas występu w 2002 roku. Miała wtedy 17 lat!

Lubisz muzykę Katy Perry?

Żyjesz pod jednym dachem z psychopatą? Sprawdź, jak go rozpoznać:

Autor: Katarzyna Leszczyńska