Katarzyna Nosowska odświeżyła swój wielki hit! Posłuchaj nowej wersji "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć"

Katarzyna Nosowska w czarnym swetrze
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Nosowska przygotowała wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów. Po 23. latach wydała nową wersję utworu "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć...".

"Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." był pierwszym singlem promującym debiutancką solową płytę Kasi Nosowskiej, pt. "puk.puk". Wcześniej wokalistka była znana głównie z utworów zespołu Hey. Jej solowy utwór niezwykle przypadł jednak do gustu słuchaczy. Aż trudno uwierzyć, że piosenka ukazała się aż 23 lata temu! Teraz Katarzyna Nosowska postanowiła wydać nową wersję "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć...", która właśnie ukazała się w sieci.

Zobacz także: Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się! Jego wybranka ma znaną mamę!

Katarzyna Nosowska wydała nową wersję "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..."

Płyta "puk.puk" wyszła w 1996 roku. "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." był pierwszym singlem promującym krążek. W teledysku do piosenki pojawiły się natomiast fragmenty filmu "Gry uliczne".

Katarzyna Nosowska postanowiła sprawić prezent swoim fanom i w 23. rocznicę premiery płyty "puk.puk" odświeżyła "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć...".

"Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć..." ma już 23 lata, szmat czasu... Z okazji tej rocznicy i w podziękowaniu za wyjątkowe koncertowe lato serwujemy wam dziś wersję Live 2019 tej piosenki, dobrej zabawy - napisała Kasia Nosowska na Instagramie.

Fani wokalistki są zachwyceni nową aranżacją utworu. W komentarzach pod postem artystki posypały się wyrazy uznania. Niektórzy wspominają nawet moment, gdy po raz pierwszy usłyszeli piosenkę "Jeśli wiesz, co chcę powiedzieć".

Nie da się nie kochać!

Pamiętam, jak słuchałam oryginalnej wersji na kasecie magnetofonowej kupionej przez moją starszą siostrę... Miałam 9 lat i już wtedy byłam fanką Kasi.

Świetnie odnowiona pieśń!

A jak wam się podoba taka wersja utworu sprzed 23 lat?

Zobacz także: Freddie Mercury miałby 73 lata. Z okazji jego urodzin opublikowano teledysk do utworu "Love Me Like There's No Tomorrow"

Kasia Nosowska przez wiele lat była wokalistką grupy Hey. Znacie ich utwory?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz teksty zespołu Hey?

Katarzyna Nosowska podczas koncertu

1. Dokończ słowa piosenki: "Gdybym mogła schowałabym Twoje oczy"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów