Kim jest mąż Margaret? KaCeZet to znany muzyk!

Margaret w niebieskim płaszczu i KaCeZet w jeansowej kurtce przed festiwalem w Sopocie
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Margaret wzięła ślub z Piotrem Kozieradzkim, znanym jako KaCeZet. Co wiemy na temat jej świeżo upieczonego męża? Wszystkie informacje o KaCeZecie.

Od pewnego czasu w mediach jest o nim głośno! Przede wszystkim za sprawą Margaret. Teraz sieć obiegły zdjęcia ze ślubu wokalistki właśnie z Piotrem Kozieradzkim, szerszej publiczności znanej jako KaCeZet. Połączyła ich miłość do sztuki, oboje bowiem są muzykami. Margaret od wielu lat jest obecna na rynku muzycznym w Polsce, jednak Kozieradzki również. W latach 2002-2008 był członkiem zespołu Tabula Rasa. Co jeszcze wiemy o mężu Margaret?

Zobacz także: Margaret wzięła ślub z KaCeZetem! Zobaczcie zdjęcia!

KaCeZet: kim jest Piotr Kozieradzki, mąż Margaret?

Piotr Kozieradzki urodził się w 1985 roku w Warszawie. Jest polskim muzykiem, wokalistą oraz autorem tekstów. Przede wszystkim specjalizuje się w nurtach muzyki reggae.

Swoją przygodę z muzyką zaczął jeszcze w gimnazjum. Na polskim rynku muzycznym jest obecny od 2002 roku, kiedy to właśnie rozpoczął współpracę z zespołem Tabula Rasa.

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego Piotra Kozieradzkiego. Jak podaje portal Plejada.pl za innymi mediami plotkarskimi, artysta ma za sobą nieudane małżeństwo z DJ-ką i modelką, Neen Nah. Owocem ich związku jest córka Noemi, którą wspólnie wychowują.

Zobacz także: Kim jest reżyser "Bożego Ciała"? Jan Komasa nakręcił już kilka głośnych filmów! Poznajcie jego historię

KaCeZet: kariera muzyczna

KaCeZet, znany również jako Kapitan Kacezet, to znany muzyk reggae, który od dłuższego czasu nie jest już obecny na polskiej scenie muzycznej. Dużą popularność zyskał jako członek zespołu Tabula Rasa, z którym w 2006 roku wydał krążek "Niczego", jednak nie tylko do występach z bandem ograniczała się jego twórczość.

Po rozstaniu z Tabula Rasą KaCeZet związał się z zespołem Dreadsquad. W 2009 roku wspólnie wydali album "Stara szkoła". W latach 2011-2013 tworzył projekt KaCeZet & Fundamenty

Jego najpopularniejsze utwory to: "Czego ona chce", "Nadciąga", "Kocham swoje miasto", "Mistrz" oraz "Niech gadają". W ostatnim z utworów wystąpił nawet Kamil Bednarek

Zobacz także: Szczere wyznanie Margaret. "Musiałam nauczyć się posługiwać językiem polskim"

KaCeZet i Margaret: historia związku

Margaret i KaCeZet współpracowali razem przy płycie wokalistki "Gaja Hornby", z której pochodzi singiel "Byle jak". Długo jednak ukrywali swój związek. Ostatecznie Margaret w maju 2019 roku postanowiła opublikować romantyczne zdjęcie z ukochanym, dodając pod nim opis "Margaret pokazała zdjęcie z chłopakiem" i dodała emotikony serca oraz pierścionka. 

Pod koniec 2019 roku postanowili natomiast ogłosić, że się zaręczyli. Odbyło się to podczas koncertu Margaret w warszawskiej Stodole. Wokalistka zaprosiła na scenę "swojego prywatnego narzeczonego" i razem wykonali utwór "Daenerys & Jon Snow". To własnie wtedy fani wokalistki dowiedzieli się, że ta snuje ślubne plany, które postanowiła szybko wcielić w życie. 

Informacje o ich ślubie pojawiły się na profilu Psychonauta Foundation na Facebooku, wraz z fotografiami z ceremonii

Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą - możemy przeczytać pod zdjęciami z ceremonii. 

KaCeZet jest o 6 lat starszy od Margaret, połączyła ich jednak miłość do muzyki. Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

Zobacz także: Margaret szczerze o swojej psychoterapii: "Takie spa dla duszy"

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke. 

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów