Justin Timberlake na uroczym nagraniu z 1992 roku. Miał wtedy zaledwie 11 lat!

Justin Timberlake uśmiechnięty w marynarce w pomarańczowym studiu show Grahama Nortona dla BBC
Fotografia: Isabel Infantes/Press Association/East News

Justin Timberlake swoją karierę rozpoczął w dzieciństwie. W sieci pojawiło się jego nagranie z 1992 roku. Jest urocze i niezwykle zabawne! Zobaczcie sami.

Justin Timberlake, podobnie jak wiele innych doskonale znanych nam gwiazd, swoją przygodę z show-biznesem zaczynał w kultowym "Klubie Myszki Miki". Dziś jest znanym na cały świat artystą, ale archiwalne nagrania z tamtych lat pozostały. Jedno z nich postanowił wyciągnąć w ostatnim wywiadzie Graham Norton, który gościł Justina w swoim show. Uroczy filmik, który pokazał publiczności, pochodzi z 1992 roku. Justin miał wtedy zaledwie 11 lat! 

Zobacz także: Justin Timberlake zdradził żonę? Zobaczcie to nagranie!

Justin Timberlake na nagraniu z 1992 roku

Justin Timberlake w 1992 roku wziął udział w programie "Star Search", który, jak sam przyznał w wywiadzie, był pierwszym "Idolem" w historii telewizji. 

Muzykowi udało się dojść do samego finału talent-show! Wykonał wówczas piosenkę z repertuaru Alana Jacksona, pt. "Love's Got a Hold on You"

Ostatnio Justin był gościem w programie "The Graham Norton Show". Gospodarz postanowił zrobić mu niespodziankę i przypomnieć nagranie z finału "Star Search". 

Nie poinformowano mnie, że przyjeżdżam tu, by być krytykowanym. (...) To moja pierwsza lekcja show-biznesu. (...) Nie mogę uwierzyć, że chcesz to pokazać - zaśmiał się muzyk. 

Następnie zaczął żartować na temat swojego występu. Stwierdził, że nie ma sensu odwlekać tego filmu w czasie.

Śmiało, dawaj ten klip Graham. Świetnie tu być - powiedział. 

Filmik z 11-letnim Justinem w roli głównej jest uroczy! Zobaczcie sami.

Zobacz także: 10 artystów, którzy zarabiają najlepiej na koncertach

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów