Justin Bieber i Ed Sheeran nagrali duet. Data premiery nowego singla jest już znana!

Nastazja Bloch 07.05.2019
Justin Bieber, Ed Sheeran
Fotografia: Doug Peters EMPICS Entertainment/Capital Pictures, Facetoface/East News

O kolejny hit postarali się znani muzycy, Ed Sheeran i Justin Bieber. Co sprawiło, że artyści postanowili połączyć wspólnie siły oraz kiedy usłyszymy najnowszą piosenkę?

Justin Bieber i Ed Sheeran ponownie postanowili połączyć siły. Po udanym hicie „Love Yourself” z 2015 roku, artyści działają dalej. Tym razem współpraca nie zakończyła się na wspólnym napisaniu piosenki. Artyści zaśpiewają razem w duecie! Jesteście ciekawi?

W mediach społecznościach można już znaleźć sporo informacji dotyczących wspólnego projektu Eda Sheerana i Justina Biebera. Artyści pochwalili się nawet datą premiery najnowszego hitu.

Justin Bieber i Ed Sheeran – wspólna piosenka

Justin Bieber na bieżąco informuje swoich fanów o postępujących projektach. Niedawno na Instagramie opowiadając o współpracy z kolegą po fachu, użył tajemniczych znaków „IDC”. Dociekliwi fani szybko rozwiązali zagadkę. Według nich, rozwinięcie skrótu (I don’t care) miałoby być potencjalnym tytułem piosenki nagranej przez Biebera i Sheerana. Czy fani mają rację okaże się już wkrótce. Wydaje się to jednak bardzo prawdopodobne.

Choć na oficjalną premierę piosenki musimy jeszcze trochę poczekać, artyści nie trzymają w napięciu swoich fanów. Niedawno zrobili im niespodziankę i zdecydowali się opublikować fragment tekstu utworu. Wszystko wskazuje na to, że jest to refren.

Justin Bieber i Ed Sheeran – premiera piosenki

Justin Bieber wychodząc naprzeciw słuchaczom, oficjalnie poinformował, że premiera duetu z Edem Sheeranem będzie miała miejsce w piątek 10 maja. Istnieje również wiele spekulacji, że wspólna piosenka powstała na potrzeby filmu "Angry Birds Film 2", który jeszcze w tym roku trafi do kin.

 Zobacz także: Nie żyje John Singleton. Reżyser "Za szybkich, za wściekłych" odszedł w wieku 51 lat

Sezon festiwali już się zaczął. Zobacz, gdzie warto się wybrać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów