Julia Wieniawa śpiewa "Shallow"! Lepiej niż Rodowicz?

Julia Wieniawa w jeansowym komplecie od Łukasza Jemioła
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa-Narkiewicz

"Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" jest najchętniej coverowanym utworem w ostatnim czasie. Teraz postanowili go zaśpiewać Julia Wieniawa i Jeremi Sikorski. Jak wypadli?

Julia Wieniawa dość niedawno nagrała swój wielki hit "Nie muszę", który w zawrotnym tempie obiegł rozgłośnie radiowe. Teraz aktorka spontanicznie postanowiła stworzyć cover najgłośniejszej w ostatnim czasie piosenki z filmu "Narodziny gwiazdy", "Shallow". W oryginale ten utwór zaśpiewali Lady Gaga i Bradley Cooper, którzy postawili innym gwiazdom poprzeczkę bardzo wysoko. Jak z piosenką poradzili sobie Julia Wieniawa i jej przyjaciel Jeremi Sikorski

Zobacz także: Julia Wieniawa gra w filmach, śpiewa i reklamuje produkty. Jak wyglądała kiedyś?

Wieniawa śpiewa "Shallow"

"Shallow" jest w ostatnich czasach najczęściej coverowanym utworem. Gwiazdy chętnie sięgały po tę piosenkę, żeby zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Na jednym z InstaStories nawet Małgorzata Kożuchowska wykonała tę piosenkę!

W ostatnim czasie głośno było o wykonaniu "Shallow" przez Marylę Rodowicz i Dawida Kwiatkowskiego. Muzycy zaśpiewali piosenkę z "Narodzin gwiazdy" w programie "Pytanie na Śniadanie", a ich wersja utworu spotkała się z wieloma negatywnymi komentarzami.

Teraz Jeremi Sikorski, który jest przyjacielem Julii Wieniawy, opublikował wideo, na którym wspólnie wykonują "Shallow". Jak podoba wam się ich wersja utworu? Sprostali zadaniu?

Zobacz także: Parodia "Shallow" z bohaterami "Gwiezdnych wojen". Musisz tego posłuchać!

"Narodziny gwiazdy" to jeden z najlepiej ocenionych przez Polaków filmów 2018 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze produkcje znalazły się na tej liście.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów