Joanna Kulig jako nastolatka wygrała "Szansę na sukces"! Pamiętacie jej występy?

Joanna Kulig na scenie "Szansy na sukces" w szarej sukience
Fotografia: Tomasz Urbanek/East News

Joanna Kulig, zanim rozpoczęła karierę aktorską, dwukrotnie wystąpiła w "Szansie na sukces"! Jurorzy byli zachwyceni jej wykonaniami.

Joanna Kulig bez wątpienia ma swoje 5 minut. Aktorka przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie promuje film "Zimna wojna". Już niedługo dowiemy się, czy produkcja Pawła Pawlikowskiego otrzyma nominacje do Oscarów 2019. Jak na razie doskonale radzi sobie wśród różnych prestiżowych nagród. Kulig w związku z tym, mimo zaawansowanej ciąży, bryluje na salonach wśród hollywoodzkich gwiazd. Niedługo wystąpi też w serialu Amazona "Hanna". A pamiętacie jak zaczynała się jej kariera?

Zobacz także: Joanna Kulig znowu zachwyca. Wykonała utwór Hanki Ordonówny!

Joanna Kulig w "Szansie na sukces"

O tym, że Joanna Kulig pięknie śpiewa, wiemy już doskonale. Swój talent pokazała chociażby w filmie "Zimna wojna", gdzie zaśpiewała wiele utworów, w tym głośne "Dwa serduszka, cztery oczy". Już dawno jednak mogliśmy poznać ją od tej strony. Joanna Kulig w wieku 16 lat wystąpiła w legendarnym programie "Szansa na sukces". Zaśpiewała wówczas utwór Grzegorza Turnaua "Między ciszą a ciszą" i zmiotła konkurencję. Wygrała odcinek i w wielkim finale zajęła 3. miejsce. 

W 2001 roku po raz drugi pojawiła się w "Szansie na sukces". Tym razem w odcinku z Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą, którzy są odpowiedzialni za powstanie musicalu "Metro". To właśnie z utworami z tego musicalu musieli zmierzyć się uczestnicy w tym odcinku. Kulig zaśpiewała utwór "Uciekali" i zachwyciła publiczność.

Aktorka wzięła również udział w "Idolu". I choć jej marzeniem było zdanie do Akademii Muzycznej w Katowicach, ostatecznie zamieniła miłość do muzyki na miłość do teatru i rozpoczęła naukę w krakowskiej PWST. Jedno jak widać łączy się jednak z drugim i dzięki występom w filmach, Joanna Kulig może również chwalić się swoimi umiejętnościami muzycznymi. A my chcielibyśmy, żeby robiła to jak najczęściej, bo śpiewa przepięknie! Poniżej znajdziecie nagrania jej występów w "Szansie na sukces". Jak wam się podoba?

Zobacz także: Joanna Kulig zaśpiewała z jazz-bandem. Publiczność oszalała!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów