Jazz Chilli Days za nami. Zobaczcie relację [wideo]

Emilia Klima 25.10.2017
Gregory Porter
Fotografia: Chillizet

Gregory Porter wystąpił na 3 koncertach w Polsce. Zobaczcie naszą relację wideo.  

Gregory Porter zaserwował nam trzy wspaniałe muzyczne uczty, publicznością wypełnił trzy sale koncertowe i pozostawił po sobie wspaniałe wrażenie. Dźwięki jazzowe, soulowe, gospel w wykonaniu Portera zaczarowały publiczność katowicką, gdyńską i warszawską. Legendarny artysta jazzowy w październiku zainaugurował nasz nowy cykl  – Jazz Chilli Days. Była to podróż między emocjami, aksamitnym, mocnym głosem wokalisty i nostalgią.

Gregory zaprezentował utwory z jego najnowszej płyty – “Take Me to the Alley”, ale w koncertach nie zabrakło także największych przebojów artysty, które przyniosły mu światową sławę.

Laureat dwóch statuetek Grammy na scenie jest wielką gwiazdą, ale poza nią jest skromnym, serdecznym, uśmiechniętym i bardzo wysokim człowiekiem. Naszym dziennikarzom zdradził, że pokochał polską publiczność i … smaki śląskiej kuchni.

Porter urodził się w Kalifornii, śpiewał w chórze kościelnym, próbował swoich sił także w sporcie, na szczęście kontuzja oddała go scenie muzycznej. Debiutancki album „Water” zapewnił Porterowi grono wiernych słuchaczy na całym świecie. A kolejne krążki nominacje do Grammy oraz statuetkę za album „Liquid Spirit”

Pigułkę koncertowych emocji  jakie zagwarantowały  koncerty Gregorego Portera w ramach Jazz Chilli Days znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów