Coming out twórcy przeboju "I'm Yours". Seksualność pomogła mu zrozumieć... żona

Magdalena Barszczak 20.07.2018
Jason Mraz
Fotografia: Instagram.com/jason_mraz

Jason Mraz otworzył się na temat swojej orientacji.

Nie wszyscy artyści decydują się na "wyjście z szafy" w obawie przed stygmatyzacją i utratą popularności. Do gwiazd, które głośno mówią o swojej orientacji, dołączył ostatnio amerykański piosenkarz Jason Mraz, autor takich hitów jak "Lucky" i "I'm Yours".

Jason Mraz dokonał coming outu

41-letni wokalista otworzył się na temat swojej seksualności na łamach magazynu "Billboard". Już czerwcu dwukrotny laureat Grammy napisał wiersz "I'm bi your side", w którym wsparł społeczność LGBT. Teraz wyznał, że to żona pomogła mu dojść do tego, kim jest.

Miałem doświadczenia z facetami, nawet wtedy, gdy spotykałem się z kobietą, która została moją żoną. (...) Czy to znaczy, że jestem gejem - zastanawiałem się. Moja żona mi to wytłumaczyła, nazwała to "dwiema duszami". Tak Amerykanie określają osoby, które mogą kochać i kobiety, i mężczyzn. Ja jestem właśnie takim facetem - przyznał.

To nie pierwszy raz, kiedy Mraz wspomina o swojej orientacji. W 2005 roku wyjawił magazynowi "Genre", że nigdy nie był w relacji seksualnej z mężczyzną, ale jeśli pozna właściwego faceta, to tego nie wyklucza. 

Zobacz także: Kevin Spacey po raz pierwszy mówi o swojej orientacji: Jestem gejem

Mraz występował m.in. z Bobem Dylanem, The Rolling Stones i Alanis Morissette. W sierpniu do sprzedaży trafi nowy album artysty zatytułowany "Know". Ostatnia płyta "Yes!" pochodzi z 2014 roku.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Jasona Mraza?

Liczba głosów:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów