Muzyka z "Harry'ego Pottera" zagrana na... pralce! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

Paulina Ermel 09.06.2020
Kadr z filmu "Harry Potter"
Fotografia: Eastnews

Takiego nagrania nikt się nie spodziewał. Musicie to zobaczyć!

Książki o Harrym Potterze, a także ich filmowe adaptacje są znane od wielu lat na całym świecie. Motywy zarówno z dzieł J. K. Rowling, jak i z filmów studia Warner Bros. weszły już na stałe do popkultury. Tak też stało się ze ścieżką dźwiękową do serii tych filmów.

Główny magiczny motyw muzyczny, który stworzony został przez wybitnego kompozytora Johna Williamsa, są w stanie zanucić dzisiaj chyba wszyscy. Ale nie wszyscy są w stanie zagrać ten motyw na... pralce. Tak, nagranie takiego "dzieła" trafiło do sieci i błyskawicznie podbiło serca miłośników historii o młodym czarodzieju.

"Harry Potter": muzyka z filmu zagrana na pralce

Fani Harry'ego Pottera już nie raz udowadniali, że są bardzo kreatywnymi ludźmi. W końcu samo oglądanie filmów o czarodzieju wymaga posiadania odpowiedniej wyobraźni.

Jednak aż takiego talentu i pomysłowości nie spodziewał się chyba nikt. Dwóch zapalonych miłośników Pottera postanowiła zagrać najpopularniejszy motyw muzyczny z filmu na pralce! Wideo zamieścili na coraz popularniejszym ostatnio TikTok-u.

I choć trudno w to uwierzyć, i trudno sobie to wyobrazić, wystarczy obejrzeć nagranie, aby stwierdzić, że wyszło im to doskonale!

Ostrzegamy, tego nagrania nie da się "odzobaczyć"!

Nie macie pomysłu na wieczór? My mamy coś dla was! Oto 10 najpopularniejszych filmów w polskim kinie. Oglądaliście wszystkie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów