Gdynia Główna. Strefa Chilloutu z PKP S.A i Chillizet

Marta Wilczkowska 28.06.2018
Gdynia Główna. Strefa Chilloutu z PKP S.A i Chillizet
Fotografia: ---

6 lipca w Gdyni wystąpi Linia Nocna, Baranovski i KAMP! Na relaks zapraszają PKP S.A. i Chillizet.

Tego lata nasza strefa chilloutu powstanie na placu Dworca Głównego w Gdyni. 6 lipca na scenie pojawią się artyści dobrze znani z anteny Chillizet - Linia Nocna, Baranovski i KAMP!.

Linia Nocna:

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Pracę nad wspólnym projektem rozpoczęli dwa lata temu. Debiutowali w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Ich muzyka charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, ale w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości. Właśnie zaprezentowali zupełne nowy wakacyjny singiel"Zielone Żoli".

Baranovski:

Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w jednym z wokalnych talent show. Dał się on poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą od dwóch lat występuje jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Przyszedł jednak czas, aby ten młody wokalista, muzyk i songwriter na nowo zaczął pisać swoją własną, autorską historię. W sercu najmocniej grają mu tacy artyści jak Tom Odell, James Bay, Paolo Nutini, Kaleo, Sohn i Chet Faker. Wszystkie te inspiracje jeszcze w tym roku będzie można usłyszeć na jego debiutanckiej płycie. Debiutancki singiel Baranovskiego zatytułowany "Dym" już od wielu tygodni nie schodzi z playlist dziesiątek stacji radiowych w Polsce.

KAMP!:

Na polskiej alternatywnej scenie elektronicznej działają od ponad 10 lat w składzie: Michał Słodowy – elektroniczna perkusja, programowanie, Radek Krzyżanowski – klawisze, produkcja, Tomek Szpaderski – głos, klawisze, gitara. Ich muzyka to melodyjny synth pop z elementami muzyki lat 80/90. Na koncie mają wiele udanych remixów (najsłynniejszy to chyba Dancing Shoes Brodki) EP-ek oraz 2 albumy studyjne. Właśnie pracują nad trzecim, którego zwiastują dwa single "Deny" oraz "Turn My Back On You". Koncertowali na całym świecie od Anglii, po Serbie, czy USA.

Zapraszamy 6 lipca (piątek) na plac Dworca Głównego w Gdyni.

 Start o 13:00, WSTĘP WOLNY!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów