Nowy singiel Florence and The Machine! Wkrótce cała płyta

Katarzyna Leszczyńska 04.05.2018
Florence Welch
Fotografia: EAST NEWS

Florence and The Machine cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Po 3 latach grupa wydaje kolejny studyjny album. Singiel "Hunger" to jego zapowiedź.

Już 29 czerwca ukaże się nowy krążek Florence and The Machine, "High as Hope”. W sieci pojawił się utwór promujący płytę, pt.: “Hunger”. To drugi po “Sky Full of Song” singiel, który zapowiada „High as Hope”.

Zobacz także: Whitney Houston jakiej nie znaliście! Powstaje film o życiu gwiazdy. Już sam zwiastun wzrusza

Na nowy krążek Florence and The Machine musieliśmy czekać 3 lata. Ostatni album brytyjskiej grupy, "How Big, How Blue, How Beautiful” został wydany 29 maja 2015 roku. Nowy utwór, "Hunger”, promuje czwarty już studyjny album zespołu, na którym znajdzie się 10 piosenek.

Ta piosenka jest o sposobach na znalezienie miłości w miejscach, które raczej nam tej miłości nie przyniosą oraz o tym, jak próby, by czuć się mniej samotnym, prowadzą czasem do jeszcze większej izolacji od świata. Odsłoniłam bardzo dużą część siebie w tym kawałku, bo chciałam zachęcić wszystkich do opowiedzenia o swoich doświadczeniach – powiedziała o "Hunger” Florence.

Choć do premiery najnowszej płyty Florence and The Machine jeszcze niespełna dwa miesiące, polscy fani grupy mają prawdziwe szczęście. Już 2 czerwca na Służewcu, podczas Orange Warsaw Festival, będą mogli posłuchać swoich idoli na żywo. Poniżej znajdziecie tytuły piosenek, które znajdą się na krążku "High as Hope”. Zobaczcie też teledysk do promującego go singla „Hunger”.

Zobacz także: Jennifer Lopez zaszalała w nowym teledysku do piosenki „El Anillo”. Wygląda obłędnie!

Lista utworów „High as Hope”:

  1. June
  2. Hunger
  3. South London Forever
  4. Big God
  5. Sky Full of Song
  6. Grace
  7. Patricia
  8. 100 Years
  9. The End of Love
  10. No Choir

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie seriale były najpopularniejsze w 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów