Feministyczny manifest Christiny Aguilery i Demi Lovato. Fani zachwyceni nowym teledyskiem

Redakcja 25.05.2018
Fall in line
Fotografia: youtube.com/Christina Aguilera

Christina Aguilera przygotowuje się do wydania nowej płyty. Właśnie zaprezentowała teledysk do trzeciego singla promującego album.

Christina Aguilera wydała właśnie singel "Fall in Line" zapowiadający jej najnowszy album "Liberation". Do współpracy nad utworem zaprosiła 25-letnią Demi Lovato. Już sama muzyczna kolaboracja wzbudziła zachwyt wśród fanów piosenkarek. Wow! Ich głosy razem to prawdziwe dzieło sztuki! – pisali w sieci.

Zobacz także: Christina Aguilera bez makijażu! "Nie rozpoznałem jej"  

Ale teraz utwór o walce o prawa kobiet i o sprzeciwianiu się opresji i męskiej dominacji doczekał się teledysku, a internauci kompletnie stracili dla tego duetu głowę. Zgodnie doceniają feministyczny manifest piosenkarek.

Klip rozpoczyna scena zabawy 2 małych dziewczynek, które chwilę później porywają uzbrojeni i zamaskowani mężczyźni. Dzieci dorastają w więzieniu, gdzie zmuszane są do śpiewania przed kamerami. W sieci nie brakuje sugestii, że teledysk jest jawnym nawiązaniem do współpracy z Disneyem. Obie wokalistki niejednokrotnie podkreślały, że jako nastoletnie aktorki czuły się tam kontrolowane.

Już samo to pokazuje, jak media i przemysł traktują kobiety i je kontrolują – napisała internautka.

Świat nie był gotowy na Demi i Christinę razem. (…) Królowe, dzięki za ten potężny przekaz, dzięki swoim głosom zmienicie ten świat!  

Zobacz także: Christina Aguilera wzięła udział w Carpool Karaoke 

Teledysk w ciągu zaledwie jednego dnia zebrał ponad 4 miliony odsłon, a tych wciąż przybywa. "Fall in Line" to po "Accelerate" i "Twice" już trzeci zaprezentowany utwór z płyty "Liberation".

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów