Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska pokazała teledysk do piosenki "Empires"!

Zuzanna Morska 11.03.2020
Alicja Szemplińska
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Alicja Szemplińska, która będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2020, nagrała teledysk do piosenki biorącej udział w konkursie. Internauci są zachwyceni. A wam jak się podoba?

Już 16 maja odbędzie się finał Eurowizji 2020. W tegorocznym konkursie Polskę będzie reprezentowała Alicja Szemplińska. Artystka wygrała 10. edycję programu "The Voice of Poland", ale też wzięła udział w "Szansie na sukces". To właśnie występ w tym programie zapewnił jej możliwość wystąpienia na Eurowizji 2020.

17-latka powalczy o wygraną na Eurowizji dopiero w maju, ale już teraz do sieci trafił teledysk do jej konkursowej piosenki pt. "Empires". Fani są zachwyceni tym utworem!

Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska pokazała teledysk do piosenki "Empires"

W tym roku całkowicie zmienił się sposób wyboru reprezentanta kraju na Eurowizję. Chętni kandydaci musieli bowiem wziąć udział w programie "Szansa na sukces" i pokonać przeciwników. Właśnie w taki sposób Alicja Szemplińska otrzymała tę wyjątkową szansę.

Eliminacje do Eurowizji 2020 odbędą się 12 i 14 maja w hali Ahoy w Rotterdamie. I choć do tego momentu pozostało jeszcze trochę czasu, Szemplińska postanowiła umilić swoim fanom oczekiwanie. Na oficjalnym kanale "Eurovision Song Contest" na Youtube pojawił się właśnie teledysk do piosenki "Empires", która będzie walczyć w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Piosenka trafiła do sieci zaledwie 9 marca, a ma już mnóstwo wyświetleń. Fani pod klipem komentują też, że bardzo przypadła im ona do gustu.

Jest jedną z moich faworytek w tym roku.

Dziewczyno, to jest magia. Piękny teledysk, jakże prawdziwy...

Cudo! - piszą w komentarzach.

Myślicie, że Szemplińska ma szansę na wygraną?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów