Eurowizja 2019: Internauci są przekonani, że wygra Australia

Eurowizja 2019: reprezentantka Australii podczas próby
Fotografia: Instagram/Eurovision Song Contest

Eurowizja 2019 już niedługo! Wśród internautów pojawiają się pierwsze komentarze obstawiające tegorocznego zwycięzcę. Niestety Tulia nie jest faworytem.

Już niedługo Eurowizja 2019. Finał tegorocznego konkursu odbędzie się w Tel Awiwie 18 maja. Wszyscy wobec tego zastanawiają się, kto ma największe szanse na wygraną. Nas najbardziej ucieszyłoby oczywiście zwycięstwo zespołu Tulia, który reprezentuje Polskę. I choć nie odbyły się jeszcze nawet półfinały, internauci już typują zwycięzcę i uważają zupełnie inaczej. Ich zdaniem to Australia jest czarnym koniem tegorocznej Eurowizji! Skąd takie przypuszczenia?

Zobacz także: Eurowizja 2019: Piosenka "Pali się" zespołu Tulia będzie reprezentować Polskę!

Eurowizja 2019: Australia zostanie tegorocznym zwycięzcą?

Australia jest obecna na Konkursie Piosenki Eurowizji od 2015 roku. Do tej pory występy reprezentantów tego kraju nie należały do najbardziej udanych. Zdaniem internautów, w tym roku ma się to odmienić.

Reprezentantką Australii podczas Eurowizji 2019 jest Kate Miller-Heidke. Artystka wystąpi na izraelskiej scenie z utworem "Zero Gravity". Na oficjalnym profilu na YouTubie Eurovision Song Contest pojawił się fragment jej występu z próby.

"Zero Gravity", to połączenie piosenki popowej z operowym śpiewem. Trzeba przyznać, że wokalistka ma potężne możliwości głosowe! Internauci doceniają jej wykonanie i utwór i są przekonani, że w tym roku Australia zajdzie wysoko na Eurowizji! 

Murowane TOP 5.

Nie widziałem nic lepszego od 18 lat oglądania Eurowizji. To jest na 100 proc. finał.

A jak wam podoba się ta piosenka?

Zobacz także: Zwyciężczyni Eurowizji oskarżona o plagiat! Czerpała inspiracje ze znanego hitu?

Eurowizja 2019: gdzie i kiedy oglądać?

Eurowizja 2019 odbędzie się w Tel Awiwie, w związku z ubiegłorocznym zwycięstwem izraelskiej reprezentantki. Pierwszy półfinał odbędzie się 14 maja. To właśnie podczas niego o wejście do ścisłego finału powalczy zespół Tulia. Pozostałych finalistów poznamy 16 maja w czasie drugiego półfinału.

Finał odbędzie się 18 maja. To właśnie wtedy dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą Eurowizji 2019. W polskiej telewizji Eurowizja będzie transmitowana przez TVP

Zobacz także: Eurowizja 2019: Madonna wystąpi podczas finału konkursu w Izraelu

Na przełomie lat wokół Eurowizji nazbierało się sporo skandali. Zobaczcie, jakie zapadły nam w pamięci najbardziej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów