Eurowizja 2019: Madonna wywoła skandal?! Jej występ stoi pod znakiem zapytania

Madonna w kapeluszu
Fotografia: Instagram/Madonna

Madonna miała wystąpić na Eurowizji, a teraz jej koncert stoi pod znakiem zapytania! Wokalistka nie może dogadać się z organizatorami konkursu.

O tym, że Madonna ma zaśpiewać podczas finału Eurowizji 2019, wiadomo już od dłuższego czasu. Okazuje się jednak, że wokół występu wokalistki w Tel Awiwie pojawia się coraz więcej kontrowersji. I nie chodzi o same show, które przygotowała znana ze skandali artystka. Chodzi o nieporozumienia między nią a organizatorami konkursu. Okazuje się, że amerykańska piosenkarka, która miała być najważniejszym punktem finału Eurowizji, teraz gra na nosie jej twórcom.

Zobacz także: Eurowizja 2019: znamy wszystkie kraje, które wystąpią w finale! Kto ma największe szanse na zwycięstwo? 

Eurowizja 2019: Madonna wywoła skandal?!

Finał Eurowizji 2019 odbędzie się 18 maja. Jego momentem kulminacyjnym miał być występ Madonny, która aktualnie promuje swój singiel "Madellin", pochodzący z nadchodzącej wielkimi krokami płyty wokalistki - "Madame X". 

Okazuje się, że teraz występ Madonny stanął pod znakiem zapytania. The Jerusalem Post donosi, że gwiazda wciąż nie podpisała kontraktu z organizatorami Eurowizji. I choć wokalistka jest już w Tel Awiwie, a nawet zorganizowała próbę, w której wzięło udział aż 160 osób, możliwe, że nie zaśpiewa na konkursie w Izraelu.

Organizatorzy zarzekają się, że Madonna nie będzie mogła wystąpić na scenie, jeżeli nie podpisze kontraktu. Zdaniem mediów wokalistka nie chce tego zrobić, ponieważ chce zostawić sobie wolną rękę w związku z organizacją show. Kontrakt natomiast mógłby jej na wiele nie pozwolić.

Jak myślicie, Madonna w końcu dogada się z organizatorami Eurowizji?

Zobacz także: Madonna komentuje zarzuty wobec Michaela Jacksona! Broni muzyka?

Na przełomie lat wokół Eurowizji nazbierało się sporo skandali. Zobaczcie, jakie zapadły nam w pamięci najbardziej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów