Eurowizja 2019: Madonna wystąpi podczas finału konkursu w Izraelu

Madonna w białej czapce i kolorowej apaszce
Fotografia: Instagram/Madonna

Madonna będzie gwiazdą tegorocznej Eurowizji! Izraelskie media podały informację, że artystka zaśpiewa podczas finału konkursu w Tel Awiwie. 

Eurowizja 2019 nadchodzi wielkimi krokami. Konkurs co roku budzi ogromne emocje. W tym roku z pewnością będzie się działo! Nie dość, że finały Eurowizji odbędą się w Tel Awiwie, to jeszcze izraelskie media poinformowały, że gwiazdą wielkiego finału będzie... Madonna! Trzeba przyznać, że jest to zaskakująca wiadomość, zwłaszcza, że dawno nie było tak, żeby gwiazda takiego formatu zdecydowała się na występ na Eurowizji. Dlaczego zatem wystąpi królowa popu?

Zobacz także: Madonna przegrała proces o swoje pamiątki. Wśród nich znajdował się list miłosny do Tupaca 

Eurowizja 2019: Madonna zaśpiewa podczas finału

Jak podaje Onet, Madonna od dłuższego czasu pracuje nad swoim 14. studyjnym albumem. Jego premiera zaplanowana jest właśnie na 2019 rok. W związku z tym królowa popu zamierza promować swoje najnowsze utwory właśnie podczas finału Eurowizji. 

O jej występie na konkursie poinformowały izraelskie media. Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie zaśpiewa Madonna. Pojawiły się jednak spekulacje o tym, że gwiazda zamierza zaśpiewać jeden ze swoich największych hitów, a do tego zaprezentuje swój najnowszy singiel. Już nie możemy się doczekać!

Eurowizja 2019 odbędzie się w Izraelu. Polskę reprezentować będzie zespół Tulia z piosenką "Pali się". Grupa zaśpiewa utwór w dwóch językach - polskim i angielskim. O tym, jak dziewczyny poradzą sobie w Tel Awiwie przekonamy się 14 maja, podczas pierwszego półfinału. Sam finał, podczas którego wystąpi Madonna, odbędzie się natomiast 16 maja.

Zobacz także: Madonna skończyła 60 lat! Tylko ona mogła tak świętować urodziny

Eurowizja to bardzo emocjonujący konkurs. Przez lata jego trwania nazbierało się wokół niego wiele kontrowersji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów