Erykah Badu po raz kolejny remixuje

17.05.2016
Erykah Badu po raz kolejny remixuje
Fotografia: facebook.com/erykahbadu

Artystka prezentuje kolejny remix piosenki, tym razem postanowiła przerobić po swojemu utwór autorstwa Drake' a w duecie z PARTYNEXTDOOR "Come And See Me".

Pierwsza płyta piosenkarki  - "Buduizm", która ukazała się w 1997 osiągnęła status pięciokrotnej platyny. Był to ogromny przełom w muzyce, album wytyczył nowy kierunek muzyczny, nazwany przez dziennikarzy neo soulem. Od prawie dwudziestu lat na scenie udało jej się wydać 8 albumów. Obecnie Erykah zaczęła się udzielać jako DJ- ka klubowa oraz autorka remake' ów cudzych utworów.

Badu W ostatnim czasie opublikowała przeróbkę pisoenki "Thru It All" grupy Wintermake, cover "Hotline Bling" Drake'a oraz "Real Friends" Kanye'go Westa. Zapowiedziała również, że jest w trakcie pracy nad kolejnym mixtape' em "THIS $h!t TOO EASY", który ma być follow up' em do jej poprzedniego, nagranego w 12 dni w rodzinnym Dallas materiału "But You Caint Use My Phone". Na "Come And See Me" Pani Badu jak zwykle prezentuje swój nienaganny, płynny wokal, który jest tak samo piękny jak 20 lat temu za czasów pierwszego krążka.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów