Ed Sheeran nagrał własną wersję kultowego hitu Elvisa Presleya. Poruszające wykonanie!

Magdalena Barszczak 21.02.2019
Ed Sheeran
Fotografia: Richard Isaac/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Piosenkarz dołączył do innych muzyków, którzy oddali hołd "królowi rock'n'rolla".

Ed Sheeran nagrał cover klasyka Elvisa Presleya! Brytyjski muzyk dołączył do innych gwiazd, które zaśpiewały hity "króla rock'n'rolla" w ramach koncertu „Elvis All-Star Tribute”. Wykonanie Sheerana to niezwykle przejmująca i ciepła wersja hitu "Can't Help Falling In Love"!

Ed Sheeran w coverze hitu Elvisa Presleya

Elvis Presley jest nie tylko mistrzem pełnych energii piosenek jak "Blue Suede Shoes", ale także łagodnych ballad. Przez lata jego utwory zyskały miano kultowych, a amerykański piosenkarz doczekał się wielu naśladowców. Teraz hołd artyście złożyło grono artystów, m.in. Ed Sheeran. Muzyk wykonał własną wersję przeboju "Can't Help Falling In Love".

Cover powstał na potrzeby koncertu, w którym gwiazdy zaśpiewały legendarne hity "króla rock'n'rolla". W imprezie wzięli udział także m.in. Jennifer Lopez czy towarzyszący grupie Queen Adam Lambert.

„Can't Help Falling In Love” to ballada Elvisa Presleya, po raz pierwszy użyta w filmie z piosenkarzem z 1961 roku pt. "Blue Hawaii". Utwór doczekał się wielu coverów, m.in. UB40, Boba Dylana, Pearl Jam czy Twenty One Pilots. Wykonanie Eda Sheerana z pewnością zapisze się na kartach historii muzyki.

Która wersja podoba wam się bardziej?

Zobacz także: Polacy nagrali swoją wersję hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera. Lepsza niż oryginał?

Te cytaty filmowe po prostu uwielbiamy! Przeszły już do kanonu kultowych dialogów w historii kina

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów