Ed Sheeran chwali polski zespół! Zagrali przed jego koncertem, lecz znają się znacznie dłużej

Ed Sheeran śpiewa na koncercie
Fotografia: EAST NEWS

Za nami wyjątkowy weekend, podczas którego Ed Sheeran zagrał aż 2 koncerty w Warszawie. Przed jego występem zaśpiewał zespół BeMy. Z brytyjskim wokalistą łączy go interesująca relacja.

Za nami długo wyczekiwany przez fanów Eda Sheerana weekend. Brytyjski wokalista zagrał aż dwa koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Trzeba przyznać, że było to jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Bilety na koncert wyprzedały się jak świeże bułeczki, a zniecierpliwieni fani przez kilka godzin wyczekiwali pod stadionem, żeby zająć jak najlepsze miejsce do zabawy. Niespodziankom nie było końca.  

Zobacz także: Niesamowity gest Eda Sheerana podczas koncertu w Warszawie. Pokazał, jak bardzo ceni Polaków

Ed Sheeran zachwycony zespołem BeMy

Przed występem Eda Sheerana na scenie pojawił się zespół BeMy. To polsko-francuski band stworzony przez braci Mattię i Eliego Rosinskich. Ich utwory na PGE Narodowym rozbrzmiały w oba dni koncertów Sheerana. Okazuje się, że ich wybór na support brytyjskiego muzyka nie był przypadkowy. Ed Sheeran doskonale zna ten zespół i to nie tylko w związku z muzyką.

Witam wszystkich w Polsce. Dziś wieczorem w Warszawie mam specjalnych gości otwierających mój koncert. Sprawdźcie BeMy nie tylko dlatego, że są świetni, ale również dlatego, że byli moimi współlokatorami, kiedy miałem 18 lat. Bądźcie wcześniej dziś i jutro, by ich zobaczyć – mogliśmy przeczytać 11 sierpnia na InstaStory Sheerana.

To nie pierwszy raz, gdy Ed Sheeran wspomina swoich byłych współlokatorów. W ubiegłym roku opowiadał o nich również w materiale stworzonym przez "Dzień Dobry TVN". Widać, że Brytyjczyk ciepło wspomina braci Rosinskich.

Mam kumpli, których mogę nazwać najlepszymi przyjaciółmi z Polski. Mieszkałem z nimi przez jakiś czas. Chłopaki z grupy BeMy. Mieszkałem z nimi przez jakieś dwa lata. Od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie. Są prawdziwymi świrami, ale ich kocham – mówił wówczas Ed.

Okazuje się, że również bracia mają doskonałe wspomnienia z mieszkania z Sheeranem. A właściwie dość żartobliwe.

Było czysto i pomarańczowo – śmiał się Mattia w materiale.

Trudno się zatem dziwić, że to właśnie zespół BeMy był supportem Sheerana. Chłopaki wystąpili przed ogromną publicznością. Bilety na koncert Eda Sheerana wyprzedały się w błyskawicznym tempie. A sam występ był magiczny.

Zobacz także: Ochroniarz Eda Sheerana gwiazdą internetu. Od razu skradł mu całe show

Można zatem zazdrościć wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Współczujemy jedynie Basi Kurdej-Szatan, która nie dostała się na koncert.

Te gwiazdy najlepiej zarabiają na koncertach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów