Dua Lipa w teledysku do "Don't Start Now". Zapowiada nowy kierunek muzyczny

Roksana Orlicka 04.11.2019
Dua Lipa
Fotografia: Instatgram/@dualipa

Dua Lipa wydała nową piosenkę "Don't Start Now", do której powstał taneczny teledysk. Tym samym artystka zapowiada nową erę w jej twórczości. Na płytę trzeba będzie jednak jeszcze poczekać.

Dua Lipa zadebiutowała w 2017 roku albumem, który nazwała po prostu swoim imieniem i nazwiskiem. Dzisiaj jej nazwisko zna niemal każdy. Szybko okazało się, ze młoda Brytyjka wyróżnia się na światowym rynku muzycznym unikatowym stylem, charyzmą i mocnym głosem. Autorka przeboju "New Rules" wraca z nową piosenką, która jest zapowiedzią nowej ery w jej twórczości. Do "Don't Start Now" powstał również taneczny teledysk.

Dua Lipa w teledysku do piosenki "Don't Start Now"

Dua Lipa jest obecnie jedną z najciekawszych młodych wokalistek. Jej twórczość zyskała uznanie krytyków muzycznych i wielbicieli muzyki na całym świecie. Jej pierwsza płyta pobiła rekordy słuchalności na Spotify.

24-latka wydała nową piosenkę "Don't Start Now", która ma szansę powtórzyć sukces takich utworów jak "New Rules", "IDGAF" czy "Electricity".

Zdecydowałam wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć kolejny. Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem! Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć - tłumaczy Dua.

Co więcej, przy utworze "Don't Start Now" pracowała z tą samą ekipą, z którą stworzyła "New Rules".

Do singla powstał teledysk w reżyserii Nabila. Współpracował on z takimi artystami i zespołami jak James Blake, Foals, The Weeknd czy Bon Iver

Na razie nie podano żadnych informacji na temat nowej płyty artystki. Wiadomo jedynie, że Dua Lipa ma w planach wydanie kolejnego krążka.

Jak wam się podoba w nowej muzycznej odsłonie?

Zobacz także: Krzysztof Zalewski opublikował teledysk do utworu "Początek". Sam wszystko zagrał i wyśpiewał

Uwielbiasz muzykę i teledyski? Sprawdź, którego z nich mógłbyś być gwiazdą!

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów