Drake wypuścił cztery nowe piosenki, ale nie wszyscy fani są z nich zadowoleni

Redakcja 25.10.2016
Drake
Fotografia: ONS

Artysta nie daje o sobie zapomnieć. Kiedy nie romansuje z Rihanną, nagrywa nowe utwory. I to w ilości hurtowej. 

Drake właśnie skończył 30 lat. Z tej okazji stworzył cztery nowe utwory, które jednak nie przypadły do gustu słuchaczom. Zarzucają mu, że zrobił to po to, aby wyrównać prywatne rachunki i wypromować swoich znajomych. Pojawiają się nawet głosy, że artysta powinien przez chwilę odpocząć od muzyki i przede wszystkim, dać odpocząć innym. Wygląda na to, że Kanadyjczyk się przejadł.

Premiera utworów, w formie setu, odbyła się podczas show Drake'a na jego platformie OVO Sound Radio. "Sneakin" jest kolaboracją z nieznanym jeszcze szerokiej publiczności raperem 21 Savage. "Two Birds One Stone", który ma być odpowiedzią oskarżenia rapera Kid Cudi, który stwierdził na Twitterze, że Drake i Kanye West mają trzydziestu ghostwriterów.

Nie album, playlista

Oprócz tego w sieci można znaleźć, "Fake Love" i "Wanna Know", czyli remix utworu młodego brytyjskiego artysty Dave'a, choć bez dostępu do Spotify czy Tidala nie jest to takie proste. Oprócz przedstawienia nowych kawałków Drake zapowiedział, że w grudniu 2016 roku ukaże się jego nowy projekt, który nie będzie albumem, ale playlistą "More Life".

Mam dość mixtape'ów, chcę robić playlisty. Chcę wam dać kolekcję piosenek, które staną się soundtruckiem do waszego życia – powiedział Drake podczas swojej urodzinowej audycji. 

Poza utworami stworzonymi przez niego, w liście znajdą się utwory artystów związanych z wytwórnią OVO. Jak zauważają zagraniczne media i vlogerzy popkulturowi, Drake po kwietniowej premierze albumu "Views" nie zrobił sobie wakacji. Magazyn "USA Today" twierdzi, że przydałoby mu się nabranie dystansu i odpoczynek. Jednak on sam jest innego zdania.

Wielu ludzi prawdopodobnie chciałoby zrobić sobie przerwę, ale ja zawsze chcę szybko do tego wrócić. Znów być z ludźmi – stwierdził. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów