Disclosure zaprezentował nowy utwór "Boss"

Paulina Szestowicka 16.06.2016
Disclosure
Fotografia: East News

Duet wraca po długiej przerwie z piosenką, która na pewno będzie przebojem.

Duet Disclosure był główną atrakcją brytyjskiego Wild Life Festival w Brighton. Elektroniczny duet zaprezentował w trakcie koncertu nową piosenkę „Boss”. Reakcja słuchaczy nie pozostawiła złudzeń - z pewnością będzie to jeden z najpopularniejszych utworów granych na letnich imprezach w tym roku. 

Nie sposób nie polubić tego nowego kawałka. Wyjątkowe połączenie oryginalnego wokalu i bitów w kilka chwil przenosi nas w zupełnie inny świat. Wszyscy mają nadzieję, że to zapowiedź większej ilości nowego materiału. Ostatnio wydany przez Disclosure album "Caracal" ukazał się 25 września 2015 roku. Na płycie znalazły się utwory zrealizowane we współpracy z takimi artystami, jak Sam Smith, Miguel, Lorde i Gregory Porter. 

Disclosure zadebiutował krążkiem "Settle" 3 czerwca 2013 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez krytyków i zwykłych odbiorców. Zadebiutował na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najczęściej kupowanych płyt, a także królował na listach przebojów w wielu krajach Europy i w Australii. Sukces przypieczętowała trasa w ponad 40 europejskich, amerykańskich i kanadyjskich miastach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów