Co za kreatywność! Podsiadło informuje o płycie

Dawid Podsiadło w garniturze na scenie podczas koncertu
Fotografia: VIPHOTO/East News

Co za kreatywność! Dawid Podsiadło zachwycił fanów informacjami o nowej płycie. A właściwie sposobem ich przekazu.

Przed wakacjami Dawid Podsiadło wydał singiel "Małomiasteczkowy", który stał się hitem minionego lata. Był on zapowiedzią nadchodzącej wielkimi krokami płyty wokalisty. Teraz Podsiadło opublikował wskazówki dotyczące albumu, ale zrobił to w bardzo oryginalny sposób. Fani są zachwyceni jego kreatywnością.

Dawid Podsiadło wydaje nową płytę

Na Instagramie Dawida Podsiadły pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Znajduje się na nim muzyk na różowym tle oraz zielony napis "7175 PLYTA". Fani długo nie czekali i zaczęli dzwonić pod numer ze zdjęcia. Jeszcze inni wysyłali smsy o treści "PLYTA". W obu przypadkach mogli połączyć się z Wróżbitą Dawidem, który instruował ich o dalszej części zabawy.

Wróżbita odsyłał zainteresowanych do tajnego instagramowego profilu @maloprofilowy. Tam można znaleźć informacje na temat najnowszej płyty Podsiadły. Okazuje się, że na krążku znajdzie się 10 piosenek w języku polskim, a premiera płyty będzie miała miejsce 19 października. Fani Dawida są zachwyceni tą formą informacji o albumie.

Ale pomysł na przekazanie info o nowej płycie! Sztos!

Jakie to jest genialne!

Nam też się bardzo podoba. Mamy nadzieję, że płyta będzie równie genialna jak zabawa i "Małomiasteczkowy". Nie możemy się jej doczekać!

Zobacz także: Utwory, których słuchaliśmy najchętniej tego lata! Czołówka nas nie dziwi

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów