Dawid Podsiadło wyda nową płytę! Nowy album pojawi się w 2021 roku

Paulina Ermel 02.10.2020
Dawid Podsiadło
Fotografia: VIPHOTO/East News

Artysta zapowiedział kolejny projekt. Nie możemy się doczekać!

Dawid Podsiadło w październiku 2018 roku wydał płytę pt. "Małomiasteczkowy". Krążek świetnie przyjął się wśród jego fanów, ale też wśród krytyków. Piosenki z nowej płyty Dawida cieszyły się taką popularnością, że muzyk postanowił zorganizować ogromną trasę koncertową.

I choć Podsiadło notuje w ostatnim czasie same sukcesy, nie zamierza zwalniać tempa. Właśnie zdradził, że pracuje nad nową płytą! Album ma się ukazać w 2021 roku.

Dawid Podsiadło wyda nową płytę w 2021 roku

Dawid Podsiadło ma na koncie kolejny sukces! Artysta zdobył w tym roku aż 3 Fryderyki! Gala wręczenia nagród została przełożona ze względu na pandemię koronawirusa, ale poznaliśmy już zwycięzców Fryderyków 2020.

Popularny artysta otrzymał statuetki w kategoriach "Nagroda Publiczności", "Nagroda ZAiKS za Najlepszy Tekst" i "Kompozytor Roku". Za to właśnie podziękował też w swoim ostatnim wpisie na Facebooku.

Hej kochani. Na gorąco po uroczystości wręczania Fryderyków! Miałem dwie nominacje, dostałem trzy nagrody. Co to za cuda!? Kompozytor Roku razem z Aleksandrem Świerkotem (widocznym na fotografii) ex aequo z Hanią Rani! Nagroda Publiczności Fryderyk Festiwal! Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAiKS dla Twórcy Tekstu i Muzyki! Jeszcze raz bardzo dziękuję za te piękne wyróżnienia - napisał Dawid.

Przy okazji też zdradził, że... zamierza w przyszłym roku wydać nowy album!

Szykuję album na 2021 rok i z takimi emocjami będzie przyjemnie go nagrywać. Dzięki wielkie - dodał.

Fani zacierają ręce na samą myśl o nowym krążku muzyka. Wy też oczekujecie go z niecierpliwością?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.                  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów