Podsiadło wraca z nowym singlem! Na potrzeby teledysku zrobił coś zaskakującego

Paulina Ermel 06.06.2018
Dawid Podsiadło
Fotografia: Eastnews

Po 1,5-rocznej przerwie Dawid Podsiadło wraca do koncertowania. Pochwalił się singlem nagranym na potrzeby Męskiego Grania, a teraz prezentuje pierwszą piosenkę ze swojego nadchodzącego albumu. I zaskakuje!

W końcu jest! Nowy singiel Dawida Podsiadło pt. "Małomiasteczkowy" znalazł się w sieci. Młody artysta udowadnia, że mieliśmy za czym tęsknić i zapowiada nieco inne brzmienia niż dotychczas.

Zobacz także:  Dawid Podsiadło zawiesił karierę. Wyjaśnił powód w szczerym poście. "Staram się dźwignąć"

Piosenka zapowiada trzecią płytę wokalisty, której premiera zaplanowana jest na jesień 2018 roku. W "Małomiasteczkowym" widzimy Dawida, który na jeden dzień dołączył do ekipy zajmującej się przesadzaniem drzew z plantacji pod Warszawą. Brał on udział w procesie sadzenia drzewa na jednym z osiedli w centrum miasta. A jak sam Podsiadło opisał nowy singiel?

"To utwór o przełamywaniu barier, wstydu i szukaniu miejsca w nowej rzeczywistości. Nie mam tu żadnych wniosków. Mam za to wiele spostrzeżeń i przemyśleń, ale jestem jeszcze parę kroków od krytykowania czegokolwiek. Na pewno w niektórych momentach przemawia przeze mnie zazdrość, odzywają się jakieś skamieniałe kompleksy, o których istnieniu przez długi czas nie wiedziałem. To zazdrość o swojego rodzaju beztroskę i – w zależności od perspektywy – albo głupotę, albo odwagę" - tłumaczył wokalista.

Nowa płyta Dawida, która powstaje we współpracy m.in. z Bartoszem Dziedzicem, po części skłoni was do... tańca! To nowość w przypadku tego młodego artysty. Słuchaliście już jego nowego nagrania?

Zobacz także: Znamy skład Męskiego Grania 2018. Podsiadło w niezwykłym towarzystwie

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów