Dawid Podsiadło wziął udział w wyzwaniu Taconafide. Nagrał piosenkę, która już bije rekordy popularności!

Paulina Ermel 07.05.2020
Dawid Podsiadło
Fotografia: KFP/REPORTER

Artysta został nominowany przez Quebonafide i Taco Hemingwaya do wzięcia udziału w #hot16challenge2. Zobaczcie, co ciekawego wymyślił!

Polscy artyści wpadli na pomysł odświeżenia wyzwania #hot16challenge2, które polega na tym, że nominowani muzycy nagrywają 16 wersów utworu w ciągu 72 godzin i dzielą się tym ze słuchaczami. Inicjatywie przyświeca szczytny cel - w ten sposób zbierane są fundusze dla lekarzy i pracowników ochrony zdrowia walczących z epidemią koronawirusa w Polsce.

Teraz do wyzwania dołączył Dawid Podsiadło, który otrzymał nominację od duetu Taconafide. Muzyk nagrał swoich 16 wersów piosenki i znów bije rekordy popularności wśród słuchaczy!

Dawid Podsiadło nagrał piosenkę w ramach #hot16challenge2

Dawid Podsiadło nagrał utwór w ramach #hot16challenge2 i opublikował go na Youtube. Zamiast rapować zaśpiewał i to we właściwym sobie stylu.

Nie będę rapował, bo nie umiem rapować, chociaż mnie nominował największy rapowy boysband - tak rozpoczął swój utwór.

Dalej jest już tylko lepiej, gdyż nawiązał on bezpośrednio do osób, które nominowały go do zabawy.

Jakub vel Quebo ma klocki lego i z panem Filipem jest dobrym kolegą, a Pan Filip się nie cieszył z AJSTI, taki już pan Filip ma LIFESTYLE.

Do tego wszystkiego postanowił na koniec podziękować osobom, które walczą z koronawirusem.

Chciałbym zaznaczyć, że podziwiam lekarzy, wszystkie medyczne siły stojące na straży. Całe życie poświęcone nauce, teraz pierwsza liczba frontu w walce. Dlatego bardzo dziękuję za całe wsparcie. Oni tego potrzebują - zakończył.

Jak możecie się domyślić, wersja Dawida podbiła serca internautów. Twierdzą oni, że to najlepsze wydanie wyzwania, jakie mieli okazję posłuchać.

A wy co sądzicie? Sami posłuchajcie!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów