3 koncerty Podsiadły pod znakiem zapytania! Mogą się nie odbyć

Dawid Podsiadło w koszuli i skórzanej kurtce przed studiem DD TVN
Fotografia: VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło przyciąga na swoje koncerty rzeszę fanów. Okazuje się jednak, że 3 jego występy w najbliższym czasie mogą się nie odbyć.

Dawid Podsiadło niedawno wydał swoją nową płytę "Małomiasteczkowy". W związku z tym wyruszył w "Małomiasteczkową Trasę". Wokalista sprzedał bilety na wszystkie koncerty: 4 na warszawskim Torwarze, w Gdańsku, Szczecinie oraz Poznaniu. Okazuje się jednak, że aż trzy koncerty stanęły pod znakiem zapytania! Chodzi o występy muzyka w Poznaniu, które miały mieć miejsce 4, 5 i 6 grudnia. Okazuje się, że z powodów technicznych koncerty Dawida Podsiadły w tym mieście mogą się nie odbyć!

Koncerty Dawida Podsiadły odwołane?

Koncerty Dawida Podsiadły miały się odbyć w poznańskiej Arenie. Katarzyna Błochowiak z Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich poinformowała jednak media, że hala będzie zamknięta do 17 grudnia! Okazuje się zatem, że również w dniach, kiedy miały odbyć się koncerty muzyka. Wszystko przez prace montażowe, przez które doszło do problemów z sufitem. W związku z bezpieczeństwem publiczności, koncert nie może się odbyć. 

Rozważane są wszystkie opcje: przenosiny, zmiana terminu, ale także odwołanie koncertów - możemy przeczytać na portalu Epoznan.pl. 

Przenosiny w inne miejsce mogą się okazać jednak problematyczne, ponieważ w Poznaniu nie ma drugiej tego typu hali, która pomieściłaby ogromną widownię. A taką właśnie przyciąga Dawid Podsiadło na swoje koncerty. Jeżeli zatem kupiliście na któryś z nich bilet, sprawdzajcie aktualizacje dotyczące tej sytuacji.

Zobacz także: Koreański boysband śpiewa hit Dawida Podsiadły. Będziecie w szoku!

Koncerty Podsiadły jednak się odbędą!

Tuż po doniesieniach medialnych w sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie od muzyka. Okazuje się, że koncerty w Poznaniu jednak się odbędą w tym samym terminie i o tej samej godzinie. Zmienia się jedynie miejsce występu Podsiadły. Koncert odbędzie się w Hali 3A na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

Wszystkie osoby, które nabyły bilety przez internet otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową od bileterii, w której dokonały zakupu - prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która pojawi się u Państwa w ciągu 24h. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych proszone są o skontaktowanie się z bileterią, która oznaczona jest na bilecie - piszą organizatorzy.

Poniżej możecie przeczytać pełne oświadczenie dotyczące koncertów w Poznaniu wydane przez Dawida Podsiadłę.

Zobacz także: Dawid Podsiadło planuje zagraniczną karierę! Ambitne plany wokalisty po powrocie

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Dawid Podsiadło to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Specjalnie dla jego fanów, przygotowaliśmy QUIZ wiedzy o piosenkarzu. Wydaje się wam, że dobrze go znacie? Koniecznie rozwiążcie nasz test!  

Dawid Podsiadło
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Dawida Podsiadło? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Dawid Podsiadło

1. Gdzie urodził się i wychował Dawid Podsiadło?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów