Dawid Podsiadło i Taco Hemingway niebawem zagrają wspólny koncert!

Nastazja Bloch 07.05.2019
Dawid Podsiadło, Taco Hemingway
Fotografia: Karol Makurat Reporter, Marcin Bruniecki Reporter/East News

Dwóch najpopularniejszych polskich muzyków zdecydowało się wystąpić razem na jednej scenie. Niestety fani będą musieli cierpliwie poczekać, gdyż szczegóły koncertu nie są jeszcze znane. Kiedy poznamy więcej informacji?

Dawid Podsiało i Taco Hemingway, na to zestawienie z pewnością czekają wszyscy fani wokalistów. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku bilety na pojedyncze koncerty sprzedały się błyskawicznie. Co ze wspólnym koncertem? Obecnie data i miejsce koncertu nie jest jeszcze znane, ale prawdopodobnie będzie to ostatni koncert muzyków.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zdecydowali, że zagrają razem koncert. Prawdopodobnie będzie to ostatni występ wokalistów. Co ich do tego skłoniło?

Zobacz także: Podsiadło i Taco Hamingway na jednej scenie! Sprawdź informacje na temat koncertu i kup bilet

Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Informację o planowanym koncercie podał na swoim Instagramie jeden z wokalistów. Niestety, póki co żaden z nich nie ujawnił, kiedy i gdzie odbędzie się koncert oraz jaka będzie cena biletu.  

Jedno jest pewne, koncert będzie wydarzeniem roku, a na widowni pojawią się tłumy fanów. Po spektakularnym sukcesie Dawida, podczas którego bilety na trasę „Małomiasteczkowy” sprzedały się w zaledwie cztery minuty oraz przełomowym solowym albumie "Cafe Belga" Taco Hemingwaya, spodziewamy się, że o bilety walczyć będą tysiące słuchaczy.

Zgodnie z informacjami podanymi przez organizatorów, szczegóły koncertu ujawnione zostaną jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz także: Niespodzianka dla fanów Davida Bowiego. Niewydane dotąd nagrania artysty wkrótce trafią do sprzedaży 

Jakie plany mają artyści?

Wspólny występ Dawida i Taco zapowiadany jest jako pierwszy i ostatni. Najprawdopodobniej oboje artystów zniknie na jakiś czas ze sceny muzycznej.

Dawid Podsiadło wspólnym koncertem planuje zakończyć trasę „Małomiasteczkowy”. Po intensywnym roku koncertowania artysta prawdopodobnie zawiesi koncertowanie i nagrywanie. Miejmy nadzieje, że odpoczynek będzie czasem na zebranie nowych inspiracji, jak miało to miejsce ostatnim razem.

Taco Hemingway po roku pełnym sukcesów zdecydował się na odpoczynek. Dwa solowe albumy oraz jeden nagrany z Quebonafide, uczyniły artystę jednym z najczęściej słuchanych polskich wokalistów w 2018 roku. Koncert zagrany z Dawidem ma być pierwszym i ostatnim koncertem Taco w roku 2019.

Zobacz także: Nie żyje słynny muzyk! Próbował uratować swoją przyjaciółkę

Sezon festiwali już się zaczął. Zobacz, gdzie warto się wybrać.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów