Przedsprzedaż biletów na koncert Hemingway x Podsiadło została przesunięta. Kiedy i gdzie kupimy bilety?

Nastazja Bloch 16.05.2019
Dawid Podsiadło koncert
Fotografia: Karol Makurat Reporter/ East News

Niedawno internet obiegła informacja o wspólnym koncercie Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Fani z niecierpliwością czekają na bilety, tymczasem przedsprzedaż została przesunięta.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway poinformowali swoich słuchaczy o wspólnym koncercie, który odbędzie się 28 września na PGE Narodowy. Oficjalna sprzedaż biletów ruszyć miała 17 maja, jednak klienci Allegro mogli nabyć bilety kilka dni wcześniej w przedsprzedaży. Niestety z powodu dużego zainteresowania, serwery nie wytrzymały, a sprzedaż biletów została wstrzymana. Kiedy będzie można kupić wejściówkę na koncert Dawida i Taco?

 Zobacz także: Kup już dziś bilety na koncert Podsiadły i Taco!

Przedsprzedaż biletów na koncert Podsiadło - Hemingway została przełożona

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to artyści, którzy w Polsce mają tysiące wiernych fanów. Informacja o pierwszym i ostatnim koncercie wokalistów w 2019 roku zaintrygowała słuchaczy, którzy licznie dopytywali się o bilety.

Koncert Podsiadło- Taco zaplanowany został na 28 września 2019 roku, jednak sprawą biletów fani zainteresowali się już w maju. Nic dziwnego, po ostatnich doświadczeniach z koncertów obu wokalistów domyślamy się, że i tym razem wejściówki sprzedadzą się jak świeże bułeczki.

15 maja o godzinie 12.00 ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert. Pierwsze wejściówki mieli okazję nabyć tylko użytkownicy portalu Allegro, którzy korzystają z usługi Allegro Smart. Niestety z powodu przeciążenia serwerów, przedsprzedaż została przesunięta. Na stronie wydarzenia wyświetlił się komunikat.

Drodzy klienci. Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, zmuszeni jesteśmy przesunąć start przedsprzedaży. Godzinę podamy wkrótce.

Ostatecznie możliwość zakupu biletów ruszyła o godzinie 14.00.

Zobacz także: Iga Lis potwierdziła związek z Taco Hemingwayem! Pokazała wspólne zdjęcie

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - bilety na koncert: gdzie i kiedy kupimy bilety?

Jeśli jeszcze nie nabyliście biletów, nic straconego. Na fanów czekają jeszcze dwa etapy wyścigu o wejściówki. W czwartek, 16 maja, o godzinie 12.00 na Allegro rusza kolejna przedsprzedaż biletów na koncert Podsiadło- Hemingway. Oficjalna sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się dzień później, 17 maja o godzinie 12.00.

 Zobacz także: Taco Hemingway wydał nową płytę! Posłuchajcie "Cafe Belga"

6 płyt, których musisz posłuchać tej wiosny!

 

 

 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów