David Lynch ogłosił line-up swojego festiwalu

Paulina Szestowicka 22.06.2016
David Lynch
Fotografia: East News

Zapowiedział też atrakcje związane z imprezą Festival of Disruption.

Filmowa sława Davida Lyncha jest tak duża, że mało kto wie, że jest on także muzykiem. W jego filmach ścieżka dźwiękowa zawsze pełniła bardzo ważną rolę, ale tym razem artysta na polu muzycznym wykaże się w zupełnie inny sposób. 

David Lynch zorganizuje Festival of Disruption, który będzie się 8 i 9 października w Ace Hotel w Los Angeles. Uslyszeć będzie można na nim między innymi Roberta Planta, Annie Clark (St. Vincent), Questlove i Rhye. Jakby tego było mało, na imprezie będzie można posłuchać wystąpień gwiazd znanych  z serialu „Twin Peakd” Kyle MacLachan i laura Dern.

Oprócz koncertów na festiwalu Davida Lyncha odbędzie się wiele wystaw poświęconych fotografii, a także performensów. Wystąpić mają też Frank Gehry, Mel Brooks, Debbie Harry, którzy będą mieli okazję podzielić się z uczestnikami festiwalu kulisami swojej pracy, a także opowiedzieć o życiu prywatnym. 

Bilety będą kosztować od 770 do 1350 złotych. Całość dochodów ze sprzedaży biletów wspomoże fundację charytatywną Davida Lyncha, której pracownicy udzielają pomocy ludziom w trudnej sytuacji.

Festival of Disruption
Fotografia: www.instagram.com/festivalofdisruption
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów