Coldplay zagra w Polsce! Wkrótce rusza przedsprzedaż biletów

Redakcja 03.10.2016
Coldplay w Polsce
Fotografia: East News

Wiadomo już, w którym mieście wystąpi zespół. Podano też termin sprzedaży i ceny biletów. 

Na tę informację czekali wszyscy fani grupy Coldplay w Polsce. Ten jeden z ulubionych przez szeroką publiczność zespołów popowo-rockowych zagra koncert dopiero 18 czerwca 2017 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Niestety, aby posłuchać charakterystycznego głosu Chrisa Martina trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. 

Informację o miastach, w których zespół wystąpi w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour, opublikowano na Facebooku i na Instagramie Coldplay. Ostatni występ muzyków w Polsce odbył się 5 lat temu. W tym czasie  do sprzedaży trafiły dwa albumy - w 2014 roku "Ghost Stories", a w zeszłym roku krążek o tej samej nazwie, co trasa koncertowa. 

Przedsprzedaż biletów rusza 5 października 2016 roku o godzinie 10.00, a kończy się następnego dnia o godzinie 20.00. Jeżeli chcemy zapewnić sobie tańsze wejściówki i lepsze miejsca, trzeba się pośpieszyć. 7 października 2016 roku od godziny 10.00, rusza regularna sprzedaż biletów w cenie od 199 złotych. Będzie je można nabyć na stronie Livenation.pl.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów