13.09.2017 12:07

Chillizet zaprasza na trasę KARI promującą najnowszy album "I Am Fine"

Sześć koncertów, dziewięć dni i jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek popowych w Polsce – 12 października rusza trasa koncertowa KARI pod patronatem Chillizet.

Kari

Fotografia: Zuzanna Krajewska

Podczas trasy artystka będzie promować swój najnowszy album „I Am Fine”, wydany latem tego roku przez wytwórnię NEXTPOP. KARI, czyli Karolina Bis, to wokalistka, kompozytorka i producentka z trzema płytami na koncie. Jej pierwsze albumy były porównywane m.in. do muzyki Bat for Lashes czy Lykke Li, ale wraz z publikacją materiału „I Am Fine”  styl KARI ewoluował, przez co jej utwory są nowocześniejsze i bardziej dynamiczne.

Kari

Fotografia: Zuza Krajewska

Artystka występowała na scenach największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival, Męskie Granie czy Malta Festival. Jej tegoroczny koncert na Open’er Festival, na którym po raz pierwszy zaprezentowała szerszej publiczności materiał ze swojego ostatniego albumu, spotkał się z pozytywną reakcją fanów i polskiej branży muzycznej.

Na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii artystka wystąpi na trasie koncertowej z czteroosobowym zespołem. Supportować będą ją Linia Nocna (koncerty w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Toruniu) oraz Laminate Pet Animal z Wielkiej Brytanii (koncerty w Warszawie i Krakowie).

12.10 Gdańsk, Stary Maneż

14.10 Łódź, Wytwórnia

17.10 Warszawa, Stodoła

18.10 Kraków, Małopolski Ogród Sztuki

19.10 Wrocław, Stara Piwnica

21.10 Toruń, Od Nowa