Chillizet zaprasza na trasę KARI promującą najnowszy album "I Am Fine"

Emilia Klima 13.09.2017
Kari
Fotografia: Zuzanna Krajewska

Sześć koncertów, dziewięć dni i jedna z najbardziej oryginalnych wokalistek popowych w Polsce – 12 października rusza trasa koncertowa KARI pod patronatem Chillizet.

Podczas trasy artystka będzie promować swój najnowszy album „I Am Fine”, wydany latem tego roku przez wytwórnię NEXTPOP. KARI, czyli Karolina Bis, to wokalistka, kompozytorka i producentka z trzema płytami na koncie. Jej pierwsze albumy były porównywane m.in. do muzyki Bat for Lashes czy Lykke Li, ale wraz z publikacją materiału „I Am Fine”  styl KARI ewoluował, przez co jej utwory są nowocześniejsze i bardziej dynamiczne.

Kari
Fotografia: Zuza Krajewska

Artystka występowała na scenach największych festiwali w Polsce – Orange Warsaw Festival, Męskie Granie czy Malta Festival. Jej tegoroczny koncert na Open’er Festival, na którym po raz pierwszy zaprezentowała szerszej publiczności materiał ze swojego ostatniego albumu, spotkał się z pozytywną reakcją fanów i polskiej branży muzycznej.

Na co dzień mieszkająca w Wielkiej Brytanii artystka wystąpi na trasie koncertowej z czteroosobowym zespołem. Supportować będą ją Linia Nocna (koncerty w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Toruniu) oraz Laminate Pet Animal z Wielkiej Brytanii (koncerty w Warszawie i Krakowie).

12.10 Gdańsk, Stary Maneż

14.10 Łódź, Wytwórnia

17.10 Warszawa, Stodoła

18.10 Kraków, Małopolski Ogród Sztuki

19.10 Wrocław, Stara Piwnica

21.10 Toruń, Od Nowa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów