Chillizet Live Session: Linia Nocna na dworcu głównym w Krakowie

Emilia Klima 16.08.2017
Linia Nocna
Fotografia: Mat.prasowe

Już 18.08 zapraszamy na pierwszy, organizowany w przestrzeni miejskiej koncert na żywo, na którym wystąpi zespół Linia Nocna.

To będzie szczególne wydarzenie z dwóch względów - po pierwsze, scena znajdować się będzie w pasażu Dworca Głównego w Krakowie, po drugie, będzie to pierwszy, oficjalny koncert młodego i obiecującego zespołu Linia Nocna, który po raz pierwszy zaprezentuje szerszej publiczności materiał z nadchodzącej, debiutanckiej płyty.

Koncert zacznie się o 14.00 w hali tuż przy charakterystycznej rzeźbie w kształcie globusa. To pierwsze takie wydarzenie organizowane przez Chillizet i PKP w przestrzeni Dworca Głównego w Krakowie.

Linię Nocną tworzy dwójka zdolnych studentów: Monika Mimi Wydrzyńska (wokal, teksty) i Mikołaj Trybulec (muzyka, produkcja). Oboje znają się od dawna, ale ich wspólny projekt powstał mniej więcej w 2016 roku. W tym czasie mieli okazję współpracować z wieloma polskimi artystami, m.in. Kubą Badachem, Natalią Kukulską, duetem XXANAXX, Buslavem, czy Piotrem Cugowskim.

Jak sami mówią, trudno jednoznacznie określić gatunek utworów, które tworzą. To muzyka elektroniczna z elementami popu i chilloutu w dość minimalistycznym wydaniu. Można w niej usłyszeć inspirację miastem i jego odgłosami, światłami i historiami.

W połowie czerwca odbyła się premiera ich debiutanckiego singla "Znikam na chwilę". Wraz z piosenką pojawił się również teledysk, w którym wystąpiła modelka Aleksandra Żuraw i aktor Dobromir Dymecki. Zespół na live sesji w Krakowie zaprezentuje przedpremierowo zupełnie nowe utwory, nad którymi pracowali przez ostatnich kilka miesięcy. 

Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny i każdy może w nim uczestniczyć. Złap z nami Linię nocną 18.08 w Krakowie!

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów