Bruno Mars w Las Vegas bawi się jak nikt inny. Amerykanin wraca z przebojem tegorocznej zimy

Redakcja 10.10.2016
Bruno Mars
Fotografia: www.youtube.com

Szalony teledysk jest zapowiedzią albumu, który może podbić rekord sprzedaży artysty nie tylko w USA, ale i na całym świecie.

Głos urodzonego na Hawajach muzyka wyliczony został na 3 oktawy, co słychać w jego nowym utworze. "24K Magic" to singiel promujący płytę o tym samym tytule, która 18 listopada 21026 roku ukaże się w sprzedaży. Wygląda na to, że fani, którzy od czterech lat z niecierpliwością czekali na nowy krążek Bruno Marsa, nie będą zawiedzeni.

"24K Magic" to piosenka taneczna, imprezowa, która ma szansę stać się przebojem nadchodzącej zimy. Patrząc na radosny, hedonistyczny teledysk, trudno usiedzieć w miejscu. Bruno Mars imprezuje w Las Vegas w iście oldschoolowym stylu. Gra się w kasynach, tańczy z pięknymi kobietami, podbija miasto ze swoją kliką, pływa motorówką i bawi się w prywatnym samolocie. Jego stylizacja mówi sama za siebie - to hołd złożony przełomowi lat 70. i 80., czyli złotej erze muzyki disco

Bruno Mars ostatni album "Unorthodox Jukebox" wydał w 2012 roku. Ten krążek i debiutancki "Doo Wops&Hooligans" zapewniły mu silną pozycję na rynku muzyki pop. Obecnie jest jednym z czołowych wykonawców muzyki tego gatunku i o czym nie sposób nie wspomnieć, sprzedał ponad 100 milionów płyt. W jego twórczości słychać fascynację Elvisem Presleyem i Michaelem Jacksonem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów