Brodka o "Clashes" w Gabinecie Dźwięku [wideo]

Blanka Borys 31.05.2016
Brodka o "Clashes" w Gabinecie Dźwięku [wideo]
Fotografia: Radio ZET Chilli

W każdą niedzielę w Gabinecie Dźwięku w Radiu ZET Chilli pojawiają się najciekawsze postaci ze świata muzyki. W minionym programie gościem Gabi Drzewieckiej była Brodka.

Czwarty krążek Brodki, wydany w połowie maja, wywołał skrajne emocje wśród słuchaczy. Artystka w rozmowie z Gabi Drzewiecką opowiedziała między innymi jak doszło do współpracy z Noah Georgsonem, producentem z LA, z którym współpracowała przy "Clashes".

Mój pobyt w Stanach, w Nowym Jorku był prywatny, ale jak się potem okazało zaowocował w piosenki, które znalazły się na nowej płycie. Do Los Angeles pojechałam nagrywać tę płytę, realizwoać jakieś swoje zamierzenia i zamieniać je już w coś konkretnego [...] Do współpracy z Noah doszło dzięki naszemu wspólnemu znajomemu - wspomina Brodka.

Na pytanie o to, czy posiadała jakiekolwiek obawy związane z nagrywaniem płyty, która tak diametralnie różni się od poprzednich, odpowiedziała...

Daleka jestem od jakiejś kalkulacji, czy robienia płyty "pod ludzi", bo ludzie tak na prawdę są nieprzewidywalni i trudno jest określić, co danej osobie będzie się podobać. Nie czułam, że jestem w tym samym miejscu, w którym byłam pracując nad Grandą". - dodaje.

Całość wywiadu poniżej:

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów