Brodka doceniona przez dziennikarzy magazynu "Paper". "Jest czadowa"

Redakcja 16.03.2017
Brodka
Fotografia: www.instagram.com/missbrodka

Jej muzyka to aktualnie najlepszy polski towar eksportowy.

Monika Brodka wystąpi podczas festiwalu South by Southwest SXSW, który w marcu odbywa się w Austin w Teksasie. To wydarzenie jest wyjątkowe nie tylko na skalę amerykańską, ale przede wszystkim na skalę światową.

Co roku, w czasie festiwalu spotykają się muzycy, filmowcy i artyści z całego świata, a występy, wystawy i projekcje odbywają się w klubach, teatrach, barach i w parkach na terenie całego miasta.

Brodka
Fotografia: www.instagram.com/missbrodka

Prestiżowe wyróżnienie

Magazynem "Paper" założony w 1984 roku, w 2014 roku zasłynął okładkową sesją z nagą Kim Kardashian z kieliszkiem ustawionym na pośladkach. Serwis, który należy do pisma - Papermag.com, opublikował tekst, w którym wymienia dziesięć czadowych artystek, których występu nie można przegapić podczas SXSW. Polska artystka znalazł się wśród kobiet, które jak pisze serwis, są bardzo "utalentowanymi królowymi bycia cool" i wiedzą, jak utrzymać się na rynku muzycznym.

Jeśli lubisz dobrze zmrożony pop z polskimi akcentami, pokochasz Brodkę. Absolwentka "Idola" (wygrała w wieku 16 lat), jest kimś więcej niż gwiazdką reality show. Jej klimat to lata 60., alternatywny electro-pop. Jej muzyka sprawia, że chcesz zgubić swoich przyjaciół i tańczyć w tłumie, jakby jutra miało nie być. Piosenkarka ma wielu fanów w Europie, a jej popularność wzrosła w 2016 roku po wydaniu płyty "Clashes", która była jej pierwszym anglojęzycznym krążkiem. Tę dziewczynę warto obserwować nie tylko na SXSW - czytamy na Papermag.com

Serwis w swoim zestawieniu polecił również subiektywnie najlepszy utwór Moniki. To wpadające w ucho "Up In The Hill" z albumu "Clashes", które promuje klimatyczny teledysk wyreżyserowany przez samą Brodkę. Polska artystka wystąpi w Austin już 17 marca 2017 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów