Blue Ivy Carter zaliczyła debiut na liście Billboardu. Idzie w ślady Beyoncé?

Blue Ivy w czarnej marynarce i Beyonce w srebrnej marynarce na premierze filmu Disneya "Król Lew"
Fotografia: Invision/Invision/East News

Blue Ivy Carter zaśpiewała utwór "Brown Skin Girl", który znalazł się na płycie jej mamy Beyoncé. Piosenka znalazła się teraz na liście Billboardu. 

Blue Ivy Carter to dopiero siedmioletnia dziewczynka, już ma na swoim koncie jednak sporo sukcesów. Niemal od pieluch jest małą ikoną stylu. Wszystko dzięki Beyoncé, która dba o wizerunek swojej córeczki. Okazuje się, że teraz Blue Ivy postanowiła pójść w ślady znanej mamy. Nagrała piosenkę "Brown Skin Girl", która zadebiutowała na liście Billboardu, zajmując 76. miejsce. Okazuje się, że to nie pierwszy raz córki Beyoncé i Jaya-Z przy mikrofonie.

Zobacz także: Beyoncé zabrała córkę na premierę "Króla Lwa". Blue Ivy przyćmiła mamę! 

Blue Ivy Carter debiutuje na liście Billboardu

Beyoncé wydała ostatnio album "The Lion King: The Gift". Inspirację do płyty artystka czerpała oczywiście z nowej wersji "Króla Lwa". Beyoncé podłożyła bowiem głos lwicy Nali w filmie Disneya.

Okazuje się, że gościnnie na płycie zaśpiewała jej córeczka. Blue Ivy wykonała utwór "Brown Skin Girl". Trudno powiedzieć, czy diwa spodziewała się takiego sukcesu dziecka, ale dziewczynka tym samym znalazła się na prestiżowej liście Billboardu.

Jak podaje Onet, nie jest to pierwszy raz, gdy córka Beyoncé i Jaya-Z stanęła za mikrofonem. Dziewczynka po raz pierwszy zaśpiewała w piosence swojego taty, pt.: "Blue's Freestyle/We Family". 

Nam pozostaje jedynie pogratulować jej sukcesu i czekać na rozwój kariery. Posłuchajcie, jak Blue Ivy radzi sobie muzycznie. 

Zobacz także: Jay-Z przeszedł do historii. To pierwszy raper, któremu się to udało!

My podajemy tytuł piosenki, a wy wskazujecie, w jakim filmie wykorzystano ten utwór. Ciekawe, czy uda wam się zdobyć chociaż połowę punktów.

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów