BOKKA prezentuje nowy klip do utworu "Paper Fuse"

Marta Wilczkowska 11.05.2018
BOKKA prezentuje nowy klip do utworu "Paper Fuse"
Fotografia: materiały prasowe

Nowy teledysk najbardziej tajemniczego tria polskiej sceny alternatywnej jest czarno biały, minimalistyczny i pełen pięknej, warszawskiej architektury.

Autorem czarno-białego obrazu jest ponownie twórczy kolektyw Turbodizel, z którym zespół współpracował przy teledysku do „In Love With The Dead Man".

„Stworzyliśmy drugą część subiektywnego reportażu z Planety B. Dzień, który uwiecznialiśmy kamerą, był pochmurny i czarno-biały. Wraz z BOKKĄ odwiedziliśmy miasta na planecie. Obserwowaliśmy żelbetowe estakady, monumentalną architekturę i kamienne posągi. Filmowaliśmy z różnych perspektyw żywioły, florę i faunę planety. Aż niespodziewanie wyszło tam słońce. Wtedy nastąpiło tarcie”  - mówią twórcy klipu.

„Paper Fuse” pochodzi z wydanego 20 kwietnia trzeciego albumu BOKKI „Life On Planet B”.  Jest to następca dobrze przyjętego krążka „Don’t Kiss and Tell” z 2015 r. Na płycie znalazło się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem albumu jest Daniel Walczak (producent debiutanckiej płyty Curly Heads, współproducent drugiego albumu Dawida Podsiadło). 

Album eteryczny i zmysłowy, z drugiej strony emanuje żywym pulsem i niekłamaną energią. BOKKA nie przestaje się rozwijać, pozostając jednym z najciekawszych reprezentantów rodzimej muzyki avant pop.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów